Bolest v podbřišku v těhotenství

11.7.20 22:45

Bolest v podbrisku v tehotenstvi

Ahoj holky, jsem cca 5tt a dost mě bolí v podbřišku. Doktor mě dost straší mimodeloznim, protože na uz nešlo ještě nic videt a ostatní zase uklidňují, že je to normalni.. občas je ta bolest větší občas menší.. jak jste to měli vy na zacatku tehotenstvi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
11.7.20 22:50

Ja jediný co jsem cítila byly prsa, podle nich jsem hned zjistila, ze jsem těhotná. Bolest hrozná, ale byla jsem na kontrole cca 5 tt a už šlo něco vidět. :) :andel: jinak mi nebylo vůbec nic, všechny nevolnosti atd šly úplně mimo mě.

• Nahlásit
  • Citovat
190
11.7.20 22:55

V patem tydnu by melo neco jit videt. Ale taky samo zelezi, jak se doktor diva, a jestli je to skutecne paty tyden. Nevim, jake jsou moznosti, ale zasla bych na pohotovost s nejakou „pohadkou“. Fakt boli bricho…atd. Je to asi nejlevnejsi a nejrychlejsi zpusob, jak mit vysetreni/nazor od druheho lekare. Myslim, ze pribehy druhych moc nepomuzou. Ja osobne mela mimodelozni, ktere ve 4m ruplo, i normalni tehotenstvi. U mimodelozniho jsem o tom pekne dlouho vubec nevedela - mela jsem normalne menstruaci -ac bez nejake pravidelnosti. K tomu bolesti fakt priserne, ale obcasne. Zadny z doktoru na to neprisel. U prosperujiciho tehu jsem kazdou chvili spinila a krvacela a bricho me bolelo tez. Toz babo rad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
895
12.7.20 07:24

Bolí mě už třetí týden, na utz se mimodelozni nepotvrdilo, v 1.těhu jsem to měla taky. No co neděláme. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.20 07:41

Břicho mě bolelo ještě ve druhém trimestru až pak se to trochu zlepšilo. U předchozího jsem ze začátku dokonce špinila a bála se mimoděložního ale bylo v děloze. Jestli má Dr. horší UZ tak ještě nic vidět nemusí, v 5tt je tam vidět sotva malá dutinka, taky může být těhotenství třeba mladší…
Pokud by jsi ale měl a hodně velké bolesti nebo začala špinit tak radši jeď na pohotovost. Hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.7.20 10:15

@Katakata126 ze začátku mě taky bolelo bříško a Hrozně prsa jinak nic ani jsem nezvracela ale to Bříško docela hodně jela jsem s tím na pohotovost až tam mi řekli ze jsem těhotná a bylo to kolem 6 týdne teď jsem ve 14 a bolest mám občas také když vynechán magnezium.
Doktor mi v 9 tt napsal magnezium pro těhotné a po 2 dnech bylo po bolesti.
Určitě to bude vše OK :)

• Nahlásit
  • Citovat
13.7.20 15:57

Děkuju vám všem za uklidnění, břicho bolí občas a je to jako bych měla dostat ms ale ne tak silně bolesti, ale občas např. kdyz vztanu tak mě dost zaboli a píchne ve vaječníku :think: a já hloupá četla, že to může být mimodelozni.. ve čtvrtek jdu na gyndu, tak mi prosím držte palce, snažíme se 2 roky :? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
895
13.7.20 17:33

@Katakata126 neboj, přesně stejně to mám já jak popisujes. Mimodelozni nebylo ani to první. Myslím že to klapne. Nenamahej se :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.20 20:01

@Hermio chodím do práce, takže nenamáhat se moc nejde, ale samozřejmě jsem opatrná, ale když už jsme na tom. stejne, tak nechci být plasan ani by mě to nenapadlo kdyby mě doktor od začátku nestrasil mimodeloznim, ale dnes mě píchalo u pupiku a střílelo to dolů mezi nohy a chvilku to bolelo a bylo to asi 2×, náhodou jsi neměla i tohle? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
895
13.7.20 20:06

@Katakata126 takto jak to popisujes jsem neměla myslím. Ale četla jsem si o tom, a krom mimodelozniho je to kvůli tomu, jak vrusta to mimi so delozni vystelky. Tak jsme asi větší citlivky :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 20:07

@Katakata126
U mě šlo vidět po 14cti dnech od vynechání MS. Doktorka mě poslala domu, že vidět to je, ale že mám přijít ještě na kontrolu za týden. Když jsem přišla dostala jsem kartičku s tím, že se to uchytilo a šlo o to, aby se to udrželo. A udrželo. Takže vidět si myslím by jít už mělo. Nicméně bolest v podbřišku je úplně normální. Jsem 19+1tt a bolesti přešly teprve nedávno, ale jinak mě píchá v podbřišku.. A to je taky normální, protože se děloha zvětšuje.

• Nahlásit
  • Citovat
13.7.20 21:20

Já jsem byla 8.6.na kontrole ovulace a nebyla, mám nepravidelnou ms takže ovulace byla ale později neví se kdy, tudis jsem úplně na zacatku a i když mám vynechani ms 16dni, nic to kvůli nepravidelnemu cyklu pro mě mě znamená :? Tak neví nikdo v jakém týdnu jsem, ale ve čtvrtek jdu má kontrolu, tak snad už něco vidět půjde a bude tam kde má :) ten 5tt je přibližný teď čtvrtku. A děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.20 21:23

@Hermio asi jo :D já bych nebyla plasan, jen po 2 letech snažení doufám že to vyjde, ale doktor říká ať počítám mimodeloznim a nenechá si vysvětlit, že 8.6.ovulace nebyla, takže musím být na zacatku a bůh ví jak na zacatku jsem :think: ale je to doktor, tak ví co mluví, ale mě to dost děsí a pořád doufám, že se plete :? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama