Kde najít brigádu v těhu

Anonymní
11.7.20 17:41

Kde najít brigádu v těhu

Zdravím všechny,
předem bych chtěla upozornit rýpaly ať nekomentují. Děkuji
Je mi 20 let, právě jsem dostudovala a čekám miminko. Chtěla bych si najít nějakou brigádu aspoň na pár měsíců (jsem 14tt). Přítel chodí do práce, kamarádky nemám a nechci sedět doma na zadku a užírat se.
Máte někdo nějaký tip kde by mě mohli vzít? Přemýšlela jsem o drogerii, Kik, pepco, ale tam se hodně vybaluje těžké zboží :(
Jelikož nemám ŘP tak se nemůžu ani nikam moc dostat.
A co je největší problém tak mi furt není dobře, trápí mě nízký tlak, únava a slabost.
Jen když jedu na kontrolu tak pak celé odpoledne prospím. :(
Budu ráda za všechny rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8595
11.7.20 17:43

Popravdě, myslím, že teď to s brigádou tak jednoduché nebude a jako zaměstnavatel bych dala přednost téměř každému před těhotnou :nevim: navíc, co bys tedy chtěla dělat? Co umíš, jakou máš školu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
11.7.20 17:55

Podle mě „lehkou“ brigáda - je třeba prodej ve Fortuně - přijímat sazku/sportku atp. Tam budeš mít sedavou práci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1632
11.7.20 17:58

Zkusila bych jít dělat do call centra, tam sedíš a mluvíš do telefonu. Nic moc práce, ale pár měšíců se to dělat dá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1632
11.7.20 17:59

@FraDeu
To ne, vypisuje sázky na tabule, takže půl pracovní doby stojí na štaflích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4290
11.7.20 18:20

A co máš vystudovano? Ale úplně nevím co by si chtěla dělat, když ti není dobře a máš problém i po kontrole u doktora. Musíš se poohlédnout po okolí jestli nekde nehledaji výpomoc, ale to bývají většinou manuální práce. Spousta lidi je teď po covidu bez práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12825
11.7.20 18:22

Není ti dobře, řidičák nemáš, tahat věci ne, tak jakou mas představu? Call centrum?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3218
11.7.20 18:26

Zřejmě pro tebe žádná brigáda nebude vhodná, když ti je furt zle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.20 18:35

Řidičák nemám, no a? Ne každý se cítí na to být řidič. Tahat těžké věci by se snad neměly, pokud vim. Určitě ne x kilový paleťák se zbožím.
A to, že mi není dobře, mohu snad za to?
Po ukrutném nechutenství k jídlu v 1. trimestru to vyměnil nízký tlak a slabost.
A každá koruna se vždy hodí.

• Nahlásit
  • Citovat
3691
11.7.20 18:37

Tak snad se postara otec ditete ne? Ty odpočívej. Stejne vsude potřebuješ potvrzení od doktora a nikdo te nevezme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14721
11.7.20 18:39

No, ona ta únava může přejít. Napadá mě točení zmrzliny. Nějaké hlídání v muzeu, galerii. A dál fakt nvm, když ti je špatně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12312
11.7.20 18:41

No okoukla bych nabidky brigad v miste a zvazila, co zvladnu. Napada me taky treba doucovani pres Skype. Zalezi, co umis, prace hlavou lze leckdy z domova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1110
11.7.20 19:03

Prodej zmrzky :)?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4928
11.7.20 19:24

A já už bych se nestresovala. Půjde to na tobě vidět, dobře ti není a to počasí taky nepřidá. Zůstaň doma a těš se s přítelem na miminko. :palec: Jistě je velmi movitý, když si můžete dovolit dítě, aniž bys Ty někdy pracovala. :potlesk: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama