Opožděná menstruace,těhotenství

10.7.20 19:22

Opožděná menstruace,těhotenství

Ahoj holky, mám na vás dotaz jestli s tímhle má některá zkušenost. Mám třetí den zpožděnou periodu, dneska jsem měla na kalhotkách růžový flek. Břicho mně trochu bolí jako při menstruaci ale jen občas. Hlavně co mně teda dost včera překvapilo byl fakt, že se mi ráno při čistění zubů udělalo tak zle, na omdlení, že jsem si musela lehnout v koupelně s pusou plnou pasty a dát nohy nahoru.Po chvíli mi bylo líp, tak jsem pokračovala v čistění a pak se to opakovalo.No do práce jsem jela ale bylo mi na zvracení ješte půl dne. Dneska nemám vůbec hlad, což je u mně divné, mám hlad totiž pořád :D Myslíte si, že by to monlo být těhu? Můj přítel ještě nechce, ale spíme spolu bez ochrany, ikdyž si dává pozor.Tak já nevím :think: Mamka mi říkala, že to omdlení měla přesně když mě čekala první dny po početí. Děkuji moc za jakoukoliv odpověď :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12785
10.7.20 19:31

@Janina6189 a napadlo tě udělat si test? Nebo sem raději píšeš a my máme vytáhnout křišťálové koule?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
594
10.7.20 19:32

Proč si neuděláš test?? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1177
10.7.20 19:47

Ano, může to být těhotenství, ale proč se ptáš nás a neuděláš si test? Nechápu. To je snad základ, ne? My ti tady můžeme napsat, ano si těhotná a test ti bude vycházet negativně nebo obráceně. Tak mazej do lékárny, zabere ti to času jako napsat příspěvek na emimino.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.20 19:51

Děkuji mnohokrát za milé odpovědi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12785
10.7.20 19:52
@Janina6189 píše:
Děkuji mnohokrát za milé odpovědi :srdce:

To tedy není zač

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
10.7.20 19:54

Rano udelat test, jina rada snad neni :think:
Kazdy muze mit priznaky uplne jine

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12785
10.7.20 19:58
@Anonymní píše:
Kazdy muze mit priznaky uplne jine

A tohle pises jako anonym proč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12785
10.7.20 19:59
@Anonymní píše:
Kazdy muze mit priznaky uplne jine

@admin je tu nějaký důvod pro anonym?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.20 20:03

@lachtanice86 já jsem se slušně zeptala, nechápu Vaši lehce agresivní reakci. Vzhledem k tomu, k čemu tento server slouží a k výskytu odpovědí se zkušenostmi mě to tedy docela překvapuje. Samozřejmě, že si test zítra udělám, jen mě zajímalo, zda s tím má někdo zkušenost. Mějte se krásně :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
10.7.20 20:17
@lachtanice86 píše:
@admin je tu nějaký důvod pro anonym?

Já snad nikdy nepochopím, proč se tolik řeší zda někdo napsal anonymně nebo ne, z nějakého důvodu se prostě nechce ukazovat, tečka. Pochopím nějakého rypala co neumí ani odpovědět na otázku a anonymně, ale pokud je odpověď k tématu tak nevidím důvod proč rypat k anonymitě :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1284
10.7.20 20:21

To bude asi tím, že podobné dotazy se tady opakují denně. Myslím že není problém si udělat test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14687
10.7.20 20:26
@Janina6189 píše:
@lachtanice86 já jsem se slušně zeptala, nechápu Vaši lehce agresivní reakci. Vzhledem k tomu, k čemu tento server slouží a k výskytu odpovědí se zkušenostmi mě to tedy docela překvapuje. Samozřejmě, že si test zítra udělám, jen mě zajímalo, zda s tím má někdo zkušenost. Mějte se krásně :srdce:

No, je to tady pořád dokola. A pořád stejná odpověď: „Udělej test, každá jsme jiná. “

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.20 21:36

To samozřejmě chápu, já sem třeba chodím jen sporadicky. Tak se omlouvám, že jsem otravovala. Mějte se krásně holky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12785
10.7.20 21:36

@Kyticka01 protože ta odpověď neni ani intimní ani osobní. Proto nemá být anonym. Tečka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama