Bolest vaječníků v těhotenství?

Anonymní
11.2.20 17:12

Bolest vaječníků v těhotenství, normální?

Prosím o radu. Jsem těhotná, v 5. týdnu. Těhotenství mám od Mudr. potvrzené z krve, na uzt se teprve chystám. Občas cítím levý vaječník, jakoby takový tlak, ne úplná bolest, která je nějak výrazná, ale cítím to. Nebo ležím, otacim se a pichne mě v pravém vaječníku a to dost. Pak najdu správnou polohu a je to ok. Chci se zeptat, jestli to je normální. Bojím se mimodelozniho.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

259
11.2.20 17:18

Také to teď tak mám a měla jsem to i u syna, takže snad je to v pohodě. Ale rozsekne to až utz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
905
11.2.20 18:25
@Anonymní píše:
Prosím o radu. Jsem těhotná, v 5. týdnu. Těhotenství mám od Mudr. potvrzené z krve, na uzt se teprve chystám. Občas cítím levý vaječník, jakoby takový tlak, ne úplná bolest, která je nějak výrazná, ale cítím to. Nebo ležím, otacim se a pichne mě v pravém vaječníku a to dost. Pak najdu správnou polohu a je to ok. Chci se zeptat, jestli to je normální. Bojím se mimodelozniho.

Měla jsem to taky. V obou vajecniku při prudkém pohybu. Když jsem si kychla, tak mě to bolelo taky hodně. Neříkám, že je to normální, nejsem doktorka, ale ženský tenhle typ bolesti mívají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama