Bolest zad a hlavy po epiduralu

23
22.5.20 18:17

Bolest zad a hlavy po epiduralu

Zdravím, mám po porodu, porodila jsem v úterý a ve čtvrtek mě propustili z nemocnice, měla jsem píchnutý epidural ale nejspíš mi ho asi blbě napíchli, protože dnes cítím bolest zad v oblasti lopatek, která mi vystřeluje ta bolest do hlavy a rukou jak kdyby do křečí, může to být z toho? Má s tím někdo zkušenosti? Co by na ti pomohlo? Děkuji předem za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2788
22.5.20 18:20

Podle mě asi jen čas.. Možna fyzioterapeut? Každopádně je mi to líto, musí to být strašný :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2349
22.5.20 19:38

To jsou nevyrovnaný tlaky.. Tchyně to prý taky měla a vyhrožovali, ze ji to píchnout znovu, že se to pak srovná ale tak se bála, že nikomu nic o bolesti neřekla. Pak ji přistihla sestra, jak chodí jen predklonena a prej, že vás bolí hlava? A ona.. Nooo.. Trochu a ta sestra, proč jste si nepřišla pro brufen? :P vzala si ho, a bylo po bolesti a už se nevrátily. Pokud jsi to nezkusila, zkus to. Ono se tam pak něco vyrovná.. Třeba. A třeba ne no. Brzkou úlevu přeji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
22.5.20 19:46

@Terrinka93 no já to pravé začala cítit až dnes, včera úplně v pohodě ale od dnešního rána úplně v zádech mezi lopatkami taková bolest, která mi právě vystřeluje do tý hlavy a jde to pak do rukou jak kdybych v nich cítila křeč, už jsem zkoušela ráno si dávat paralen, pak ibalgin, malinko se to zmírnilo ale furt jsem to pak cítila a asi před hodinou znovu jsem si dala ibalgin a při otočení nebo nějakým pohybu to vždy zacítím a když pak jdu, připadám si pak s těmi zády, že chodím jak robot :grin: snad to přes víkend odezní, jinak v pondělí doktor to bude jistit :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
23.5.20 04:58

..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35692
23.5.20 07:44

To není epidurálem, normálně sis tam vyležela záda - těhotenství, porod, možná i nedostatečná kondice před těhotenstvím. Potřebovala bys rehabilitovat a cvičit, což teď půjde blbě, takže zobej prášky (můžeš Paralen i Ibuprifen v normálních dávkách) a kdyby to nestačilo, tak se zajeď nechat obstříknout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama