Bolest žil na hřbetu ruky

Run
20807
31.10.18 11:16

To budou spíš šlachy. Z toho nošení.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5006
31.10.18 11:18

Take myslim. Jdi k doktoru, da Ti na to obvaz, ortezu nebo sadru.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6534
31.10.18 11:18

Můžeš mít zánět povrchových žil v začátku. Zkus tu ruku nenamáhat. Můžeš ji mazat heparoidem, tím nic nezkazíš. A pokud to do pár dní neustane, tak si raději zajdi k lékaři.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2519
31.10.18 21:34

Sla bych k drovi, ja mela to same, vystouple bolestive zily a po par dnes na jedne boulicka. Jela jsem hned na ER - trombus v pocatku.. Tak jsem si pichala Clexane a pak brala nejakou dobu Warfarine..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
79
17.3.23 06:51

@Moncicak22 Ahoj, jak jsi tenkrát dopadla? Byly to šlachy nebo žíly? Mám teď to samé.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.