Bolest žil na hřbetu ruky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Moncicak22
Povídálka 13 příspěvků 31.10.18 11:00
Bolest žil na hřbetu ruky

Ahoj, od včerejška mě pobolívají pravděpodobně žíly na hřbetu pravé ruky, ty žíly jsem měla hodně vystouplé. Pomáhá mi na to teplo a když si to trochu stáhnu. Jenže je to nepříjemné a navíc mám doma 11měsíční mimčo, které teď má chovací období takže pořád nosím. Zažila jste to některá taky? Co vám na to pomohlo?

Reakce:

Run
Generální žvanilka 20603 příspěvků 31.10.18 11:16

To budou spíš šlachy. Z toho nošení.

Helca83
Kecalka 330 příspěvků 31.10.18 11:18

Take myslim. Jdi k doktoru, da Ti na to obvaz, ortezu nebo sadru.

Tableta
Závislačka 4114 příspěvků 31.10.18 11:18

Můžeš mít zánět povrchových žil v začátku. Zkus tu ruku nenamáhat. Můžeš ji mazat heparoidem, tím nic nezkazíš. A pokud to do pár dní neustane, tak si raději zajdi k lékaři.

Kacatko1986
Ukecaná baba ;) 1074 příspěvků 31.10.18 21:34

Sla bych k drovi, ja mela to same, vystouple bolestive zily a po par dnes na jedne boulicka. Jela jsem hned na ER - trombus v pocatku.. Tak jsem si pichala Clexane a pak brala nejakou dobu Warfarine..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >