Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Take myslim. Jdi k doktoru, da Ti na to obvaz, ortezu nebo sadru.
Můžeš mít zánět povrchových žil v začátku. Zkus tu ruku nenamáhat. Můžeš ji mazat heparoidem, tím nic nezkazíš. A pokud to do pár dní neustane, tak si raději zajdi k lékaři.
Sla bych k drovi, ja mela to same, vystouple bolestive zily a po par dnes na jedne boulicka. Jela jsem hned na ER - trombus v pocatku.. Tak jsem si pichala Clexane a pak brala nejakou dobu Warfarine..
@Moncicak22 Ahoj, jak jsi tenkrát dopadla? Byly to šlachy nebo žíly? Mám teď to samé.