Bolesti hlavy a motání

Anonymní
7.2.21 19:08

Bolesti hlavy+motáni

Dobrý večer. Už si nevím rady. Mám 3 roky motani v hlavě, žádné mžitky hučení v uších a ani dvojité vidění nemám. Byla jsem na vyšetření. MR-EMG-EEG-EKG. Odběry krve, fyzioterapie. A všechno bez nálezu. Nemůžu prakticky vůbec fungovat, tak jak bych chtěla, doma máme 10 měsíčního syna, a musím kolem něho litat, jenže kolikrát to kvůli té hlavě, vůbec nezvládam. Do toho když mě začně bolet hlava, tak se mi motá ještě víc než normálně. Migrénu také nemám. Denně vypiju 2 až 2,5 L. Tekutin do toho si dávám ještě magnesiu, a také nic nepomáhá. 😔 prosím nevíte co by mi pomohlo od toho motani. Už jsem zoufalá 3 roky a pořad to stejné 😔

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3050
7.2.21 19:47

Doporučím doplnit vyšetření na ORL. Může být problém v některé části ucha. Na ORL s tím se mnou leželo pár lidí, ale nevím, kde přesně byl problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 19:52

Bohužel, také jsem byla a bez nálezu 😤

• Citovat
  • Nahlásit
10056
7.2.21 20:17

Psychika? Tak to je bohužel u mě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 20:19
psala jsem vám
@marinka5 píše:
Psychika? Tak to je bohužel u mě
  • Citovat
  • Nahlásit
1133
7.2.21 20:34

Krční páteř?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.2.21 13:09

Ahoj, mám to stejné, akorát mám k tomu i pískání v uších a bolí mě i oči. Příští týden jdu na oční, jelikož mi něco našli před cca týdnem v oku, bolest hlavy může být způsobena:

• například očními problémy (nebo namáhání očí – to se dá řešit brýlemi)
  • stres (smutek, únava, úzkost, deprese, námaha, psychika)
  • !!! Od páteře – tím trpí hodně lidí, možná i já, bolest hlavy od páteře je častá, může se řešit nějakými cviky – volně dostupné na internetu

Mě bolí hlava od listopadu, skoro každý den, spíše, když jsem v uzavřeném prostoru… Pomáhá mi čerstvý vzduch, procházky, pohyb atd.

Přeji ti, ať se to nějak vyřeší… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat