Bolestí v podbřišku při pohybech ve 36. týdnu těhotenství

25
18.10.13 17:40

Bolestí v podbřišku při pohybech ve 36 TT

Ahoj holky, chci se jen zeptat. Když se malej pohne tak mám úplně takový divný až bolestivý tlak v podbřišku a taky na pravém boku. Trvá to už od 5:00 rána. Byla jsem u doktorky a ta mě poslala do porodnice. Tam se mě natočili a poslali mě domu. Nevím jestli tam mám jed pro jistotu znovu a nebo počkat. Předem děkuji :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Run
20807
18.10.13 17:44

A je to pořád stejné nebo se to horší? Třeba se jen nacpal dolů a na něco tam tlačí.. Co ti řekli?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25
18.10.13 18:54

No chvilkami to bolí víc a chvilkami méně. V nemocnici mi řekli, že je malej je už hodně dole.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18.10.13 19:23

Také mám tyto bolesti, ale je to tím, že mi už malá dosti naléhá hlavičkou na pánevní vchod… /také 36 tt/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25
19.10.13 12:18

Tak jsem si dneska zašla pro jistotu do porodnice na pásy a ultrazvuk. Řekli mi, že to může být tím jak mám malé bříško a malej má málo místa. Přibrala jsem jen 8 kilo. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty