Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj holky, chci se jen zeptat. Když se malej pohne tak mám úplně takový divný až bolestivý tlak v podbřišku a taky na pravém boku. Trvá to už od 5:00 rána. Byla jsem u doktorky a ta mě poslala do porodnice. Tam se mě natočili a poslali mě domu. Nevím jestli tam mám jed pro jistotu znovu a nebo počkat. Předem děkuji ![]()
A je to pořád stejné nebo se to horší? Třeba se jen nacpal dolů a na něco tam tlačí.. Co ti řekli?
No chvilkami to bolí víc a chvilkami méně. V nemocnici mi řekli, že je malej je už hodně dole.
Také mám tyto bolesti, ale je to tím, že mi už malá dosti naléhá hlavičkou na pánevní vchod… /také 36 tt/
Tak jsem si dneska zašla pro jistotu do porodnice na pásy a ultrazvuk. Řekli mi, že to může být tím jak mám malé bříško a malej má málo místa. Přibrala jsem jen 8 kilo. ![]()