Reklama

Bolestivá ovulace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17862 příspěvků 11.07.09 09:30
Bolestivá ovulace?

Příspěvek upraven 16.11.12 v 22:27

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 11.07.09 09:37

Kdyby to byl jeden den, tak bych řekla jo, takhle se mi to nezdá. Asi bych koupila ovutesty, pokud máš po ruce lékárnu s víkendovým prodejem. A pro jistotu bych sexovala šoufl nešoufl od žaludku :wink: :lol:
A testovat jsi zkoušela (myslím tt)? Cesty vajíček a spermií jsou nevyzpytatelné…
Držím moc palce

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17862 příspěvků 11.07.09 09:51

Testovala jsem právě teď ráno, páč už se mi to taky zdálo divné, ale nic.
Ale na střevní chřipku to taky nevypadá, tak já nevím…

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.09 10:07

čistě teoreticky to možný je… …mě je při ovulaci taky nedobře. A když se vyvede shoda okolností, je mi i od žaludku a o bolestech břicha ani nemluvím, cítím každý krok, jako když mám vnitřnosti pernamentně naražený, sednout si na zadek je výkon, který se rovná zapíchnutí nože do dolní části břicha…
K tomu uhráky, mastná pleť, hnusný vlasy, hnusná nálada, pocit oteklosti, žaludek totálně zkažený bez chuti k jídlu a bolavý bradavky, který tak zpestřují kojení - je to kombinace na odstřel!!!
 NiKi

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 11.07.09 13:45

Rybko- měla jsem to stejně, vždycky těsně před prasknutím folikulu (jestli to říkám dobře) mě strašně bolelo na vaječníku a až tak, jak popisuje Niki, že jsem si nemohla skoro sednout..jako kdyby mi tam zabodli nůž! Nebývalo mi tedy zle od žaludku, ale zase mám kamarádku, která bezpečně pozná, že je OVU, protože zvrací :?

Tak hups šups na to!!!! Držím pěsti! :D

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17862 příspěvků 11.07.09 16:14

Ahoj Betty)) Ráda Tě vidím :)

No mě se k tomu teď přidaly prsa ještě, ale tam kde bývají uzliny nebo jako by to bylo otlačené od podprdy :-D Tak teď už jsem úplně lazar :-D

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 11.07.09 22:29

Ahoj Rybano,
driv jsem slysela, ze ovulace muze byt bolestiva, ja ale skoro ani nevedela, jestli ji mam, ani podle mereni BT. :roll:
No a po porodu obrat, v polovine kazdyho cyklu je mi tak 2-3 dny desne, vajecnik boli siiilene, jsem nafoukla, nalada jak PMS, parkrat mi bylo i jakoby spatne/divne :? Poprvy jsem myslela, ze mam zanet mocaku, hrozny, pak mi jaksi doslo, ze je to asi ovulace a potvrdila to i Dr.. :wink:

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17862 příspěvků 12.07.09 22:35

Tak mě nepustilo, přidala se ještě plynatost, takže přítel má opravdu radost…
nevím co se to se mnou zas děje :-D

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17862 příspěvků 13.07.09 13:30

Achjo tak já nevím jestli nemám jít k nějakému doktorovi…boelst břicha je sice menší, ale pořád je mi dost blujno a nafouklá jsem jak balón, už to trvá od středy… :cry:

Denny
Echt Kelišová 8041 příspěvků 13.07.09 13:48

ahoj,
tak já mám hodně citlivý podbřišek tak tři dny. Někdy až bolí dosednutí :roll:
Teď mám navíc stimulku a to bylo něco, tak krát 3 :roll: :lol:

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17862 příspěvků 13.07.09 17:44

Já se obávám, že v mém případě to už jaksi ovaluce nebude, že bych tak dlouho měla křeče v břiše? za chvilku to bude týden…
Achjo, kdyb ytak člověk hned věděl co se děje… :roll: :lol:

Denny
Echt Kelišová 8041 příspěvků 14.07.09 10:55

rybano, tak si zajdi na gyndu, ať víš, co to je a máš klid.
Tohle nervování je na nic :wink:

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 14.07.09 16:41

Rybí- jsem pro, abys měřila BT, já ji měřila pravidelně tak 2 měsíce před těhu a vyplatilo se…Tak alespoň naprosto přesně poznáš, kdy OVU je…
Nejlepší na to je Fertility Friend..

Myslím, že u tebe OVU byla a ono to někdy trvá déle ta bolest..Tak teď budu čekat, zda se zadařilo… :D

Leuš
Stálice 78 příspěvků 28.07.11 10:15
Nevolnosti při ovulaci

Zdravím spolubojovnice,za­jímalo by mě, jestli je běžné mít pocity nevolnosti spojené s bolestí podbřišku kolem poloviny cyklu. Moc se o tom nemluví. U mě byly tento cyklus i zvracení a průjem, což mohla být i nějaká střevní virosa. Pokud ano, myslíte, že by mohla mít vliv na případné otěhotnění ( poškození)?Ovu test byl pozitivní, tak jsme se navzdory bolestem a nevolnosti snažili :think:

Lucik.Kop
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 28.07.11 12:46

Nemyslím, že by případná střevní viróza mohla mít za následek poškození plodu.Toho bych se nebála :-D .Uhnízdění vajíčka od pohlavního styku trvá cca týden.Do té doby ani tvé tělo neví, že jsi těhotná.A vem si kolik ženských do sebe láme alkohol a bere prášky proti bolesti třeba do 5tt než zjistí, že čekají miminko :-D .Držím pěsti ať to vyjde :mavam: .

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >