Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Taky se mi to párkrát v životě stalo a pak to přešlo, ale jestli jste fakt nervózní, můžete si zajít na sono.
@Medik6 píše: Více
Myslíš, že na druhém sonu zázračně objeví něco, co na prvním neviděli?
@Karamba2020 pardon, poslední větu jsem už nedočetla.. tak možná ucpané žlázy
Zkuste chvíli používat do podpaží něco přírodního třeba kamenec https://avason.cz/…kamenec-aper?…
Ahoj, minulý týden jsem si všimla bolestivé bouličky v podpaží, po pár dnech jsem si všimla, že se mi jich udělalo víc a v obou podpaží. Používám old spice tuhý deodorant, ale nevím, myslím si, že z toho to není, používám ho už přes půl roku. Zarostlé chloupky to taky nejsou, nevíte co by na to mohlo pomoct? Je to dost nepříjemné a bolestivé. Na sonu jsem už byla a prý tam nic vidět není. Kdyby jste měli nějaké rady, budu za ně ráda.