Bolestivé bouličky v podpaží - co s tím?

Anonymní
19.1.25 23:00

Bolestivé bouličky v podpaží - co s tím?

Ahoj, minulý týden jsem si všimla bolestivé bouličky v podpaží, po pár dnech jsem si všimla, že se mi jich udělalo víc a v obou podpaží. Používám old spice tuhý deodorant, ale nevím, myslím si, že z toho to není, používám ho už přes půl roku. Zarostlé chloupky to taky nejsou, nevíte co by na to mohlo pomoct? Je to dost nepříjemné a bolestivé. Na sonu jsem už byla a prý tam nic vidět není. Kdyby jste měli nějaké rady, budu za ně ráda.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
243
19.1.25 23:02

Taky se mi to párkrát v životě stalo a pak to přešlo, ale jestli jste fakt nervózní, můžete si zajít na sono.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4164
19.1.25 23:05
@Medik6 píše: Více

Myslíš, že na druhém sonu zázračně objeví něco, co na prvním neviděli?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
243
19.1.25 23:09

@Karamba2020 pardon, poslední větu jsem už nedočetla.. tak možná ucpané žlázy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
243
19.1.25 23:10

Zkuste chvíli používat do podpaží něco přírodního třeba kamenec https://avason.cz/…kamenec-aper?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.