Bolestivější bradavky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 11:51
Bolestivější bradavky

Ahoj, chci se zeptat posledních pár měsíců mám sem tam citlivé bradavky ale nic hrozného a po 2-3 dnech to zmizí. minulý měsíc jsem měla po dlouhé době ms a teďka je to cca 3 dny co mám neskutečně citlivé až bolavé bradavky, bolí mě v podprsence, jen v noční košili, chvilkama i jen blbý vánek, a o spánku na břichu nemluvě (v jiné poloze se nevyspím). Jsem se chtěla zeptat nevíte někdo čím by to mohlo být? jestli hormony nebo co už to začíná být nesnesitelné, navíc mě furt stojí tak blbé, do toho ještě trochu sem tam zabolení podbřišku. po týdnu kdy jsem neměl možnost změřit BT jsem měla 36,92°C a týden před tím 36,7°C jinak předtím teploty kolem 36,5°C snažíme se o mimčo a tak nevím, že by těhotenství tomu velkou šanci nedávám ikdyž bych byla ráda, předem děkuji za vaše poznatky

Reakce:
Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1205 příspěvků 09.10.18 11:55

Někdy mě bolí a pálí od ovu až do ms, manžel se na ně nesmí ani podívat :mrgreen: a někdy o nich ani nevím a najednou přijde ms…myslím že každý měsíc ty hormony kolísají trochu jinak.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 12:01

@Oplatečka mě spíš zaráží že až tak moc když doposud to byl med :?

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1205 příspěvků 09.10.18 12:12
@Anonymní píše:
@Oplatečka mě spíš zaráží že až tak moc když doposud to byl med :?

Tak může to být těhu, hodně žen to tak s prsy na počátku má…mě začaly teda tak ukrutně bolet až později se všemi ostatnimi těhu příznaky.

G.a.b.c.a20
Kecalka 394 příspěvků 09.10.18 12:23

Me zacaly bolet prsa neco malo pres tyden pred ocekavanou ms.. navic jeste kojim dcerku a bolest byla fakt hrozna.. no ted bych mela byt 8tt.. tak drzim palce aby to bylo miminkem :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 12:44

@Oplatečka jasně uvidíme, pak zkusím test, blbé je že v den očekávané ms mám konzultaci v CARu protoze se neví jak to mám s ovullací jestli vůbec nejakou mám

@G.a.b.c.a20 díky ti doufám v tom, to máš krásné 8t. tak hlavně ať se má malé potom k světu :)

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1205 příspěvků 09.10.18 13:33
@Anonymní píše:
@Oplatečka jasně uvidíme, pak zkusím test, blbé je že v den očekávané ms mám konzultaci v CARu protoze se neví jak to mám s ovullací jestli vůbec nejakou mám@G.a.b.c.a20 díky ti doufám v tom, to máš krásné 8t. tak hlavně ať se má malé potom k světu :)

Proč je to blbé?Stejně se budou ptat v jaké části cyklu jsi a podle toho tě pozvou na další vyšetření.A kdyby jsi nahodou pak zjistila těhu tak tam prostě zavoláš že už další vyšetření není třeba ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 13:35

@Oplatečka jojo, díky aspoň že tak:)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >