Bolestivější bradavky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 11:51
Bolestivější bradavky

Ahoj, chci se zeptat posledních pár měsíců mám sem tam citlivé bradavky ale nic hrozného a po 2-3 dnech to zmizí. minulý měsíc jsem měla po dlouhé době ms a teďka je to cca 3 dny co mám neskutečně citlivé až bolavé bradavky, bolí mě v podprsence, jen v noční košili, chvilkama i jen blbý vánek, a o spánku na břichu nemluvě (v jiné poloze se nevyspím). Jsem se chtěla zeptat nevíte někdo čím by to mohlo být? jestli hormony nebo co už to začíná být nesnesitelné, navíc mě furt stojí tak blbé, do toho ještě trochu sem tam zabolení podbřišku. po týdnu kdy jsem neměl možnost změřit BT jsem měla 36,92°C a týden před tím 36,7°C jinak předtím teploty kolem 36,5°C snažíme se o mimčo a tak nevím, že by těhotenství tomu velkou šanci nedávám ikdyž bych byla ráda, předem děkuji za vaše poznatky

Reakce:
Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 09.10.18 11:55

Někdy mě bolí a pálí od ovu až do ms, manžel se na ně nesmí ani podívat :mrgreen: a někdy o nich ani nevím a najednou přijde ms…myslím že každý měsíc ty hormony kolísají trochu jinak.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 12:01

@Oplatečka mě spíš zaráží že až tak moc když doposud to byl med :?

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 09.10.18 12:12
@Anonymní píše:
@Oplatečka mě spíš zaráží že až tak moc když doposud to byl med :?

Tak může to být těhu, hodně žen to tak s prsy na počátku má…mě začaly teda tak ukrutně bolet až později se všemi ostatnimi těhu příznaky.

G.a.b.c.a20
Kecalka 461 příspěvků 09.10.18 12:23

Me zacaly bolet prsa neco malo pres tyden pred ocekavanou ms.. navic jeste kojim dcerku a bolest byla fakt hrozna.. no ted bych mela byt 8tt.. tak drzim palce aby to bylo miminkem :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 12:44

@Oplatečka jasně uvidíme, pak zkusím test, blbé je že v den očekávané ms mám konzultaci v CARu protoze se neví jak to mám s ovullací jestli vůbec nejakou mám

@G.a.b.c.a20 díky ti doufám v tom, to máš krásné 8t. tak hlavně ať se má malé potom k světu :)

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 09.10.18 13:33
@Anonymní píše:
@Oplatečka jasně uvidíme, pak zkusím test, blbé je že v den očekávané ms mám konzultaci v CARu protoze se neví jak to mám s ovullací jestli vůbec nejakou mám@G.a.b.c.a20 díky ti doufám v tom, to máš krásné 8t. tak hlavně ať se má malé potom k světu :)

Proč je to blbé?Stejně se budou ptat v jaké části cyklu jsi a podle toho tě pozvou na další vyšetření.A kdyby jsi nahodou pak zjistila těhu tak tam prostě zavoláš že už další vyšetření není třeba ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 13:35

@Oplatečka jojo, díky aspoň že tak:)

Já osobně
Kecalka 340 příspěvků 18.12.18 18:51
Bolest bradavek

Ahoj, jdu s dotazem.. poslední ms byla 21.10.dnes jsem 59DC. Byla jsem na gynde 3.12., tam mi řekli, že mám zvýšenou sliznici, že jsem nachystaná na ms, že by měla každým dnem prijit, ale nepřišla, před týdnem jsem byla znovu, gyndr se sam divil, že ms nepřišla… pichl mi agolutin na vyvolání… Jestli do 10-14 nedorazil, mám přijít… na vyvolavacce jsem Uz párkrát byla a vždy mi přišla do 10 dnů… A teď zatím stále nic..... ani náznak…

Každopádně mě uz asi 10. den dost boleji bradavky a jsou stále v pozoru.....

O mimco se snažíme od srpna:)
Dělám si ovu testy…1.ovu test jsem měla pozitivní 18DC..... pak jsem si místo TT udělala ovu…51DC a byl taky lehce pozitivní (další ovu test jsem nedelala) čárky byly viditelné pěkně! Je možné mít 2 ovu v jednom cyklu? Resp.bez ms?!

Máte s něčím podobným některá zkušenost? :think: :mrgreen:  :nevim:

Lujza031
Kecalka 342 příspěvků 18.12.18 18:57

S HA jsem to neměla, ale po vysazení opět. Každý měsíc, budou to jen hormony. V těhu to mám ještě horší. Jsou obří a strašně citlivé :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 20:06
Bolest bradavek

Ahoj holky, píšu sem poprvé ale potrebuju radu před rokem jsem otěhotněla a poznala jsem to na sobě hned ve druhem týdnu, kdy mě šílené boleli bradavky .. na dotek hrozné a měla jsem je vystouplé..ale potratila jsem
Teď z ničeho nic mě opět po roce takhle hrozné bolí, sex mám nechráněný ale dáváme si pozor , mohlo by být to i něco jiného ?
Menstruaci mám dostat až za týden a půl .. ale nikdy mě to nebolelo před menstruaci
Předem děkuji

Já osobně
Kecalka 340 příspěvků 29.12.18 10:53

Tak jsem to nakonec dostala… po 62dnech :zed: :zed: no, alespoň vím, na čem jsem :potlesk:

Marty9393
Povídálka 22 příspěvků 08.05.19 09:07
Marty

Dobrý den, chtěla bych se zeptat měla jsem nechráněný styl 20.4..po 10 dnech mě začali svedet bradavky a po té pálit namazala jsem bepantenem a přestalo od té doby mám větší prsa a nafouklé břicho. A občas pichani v levém podbrisku je nic hrozného to trvá 10 dni a stále neprestava, na gynekologii sem byla a tam vše v pořádku, testy mi také nevysli ale to břicho je furt nafouklé a nevím co s tím předem dekuju

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 23:38

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na váš názor. Beru gynprodyl na vyvolání menstruace 10.5. Jsem vzala poslední tzn. že 11. Nebo 12. Nejpozději měla MS přijít ale neprisla. Provozujeme s přítelem nechráněný sex a už 4 nebo 5 dnů mě ukrutně boli bradavky a jsou skoro pořad postavené. 2 dny zpátky mě skoro cele odpoledne pichalo až bolelo v podbrisku myslela jsem ze je to konečně předzvěst ms ale ta neprisla a pichani ustalo jen občas pichne. A bolest bradavek se stupňuje. :nevim: Čím by to mohlo byt?

Váš příspěvek
Reklama