Bolestivost vysetreni otevreniho cipku

Napsat příspěvek
Velikost písma:
9180
19.6.14 09:04

@gravityoflove Taky jsem myslela, že zešílím bolestí při tomto vyšetření, bo jsem byla v porodnici od půlnoci a porodila až druhý den po 15h :zed:
Takže mě vyšetřovaly všechny možné ruce z nemocnice..snad každý si do mě hrábl :zed:
Až úplně ke konci, někdy okolo 13-14h mi PA řekla, že mě to bolí proto, že jsem v křeči, že je třeba se uvolnit…nechápu, jak se mi to povedlo, ale fakt to bolelo o hodně míň ;) MImochodem, já mám křeč i při běžné prohlídce na gynekologii, pro mě horší prohlídka na gyndě než vrtání u zubaře :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková