Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@gravityoflove Taky jsem myslela, že zešílím bolestí při tomto vyšetření, bo jsem byla v porodnici od půlnoci a porodila až druhý den po 15h ![]()
Takže mě vyšetřovaly všechny možné ruce z nemocnice..snad každý si do mě hrábl ![]()
Až úplně ke konci, někdy okolo 13-14h mi PA řekla, že mě to bolí proto, že jsem v křeči, že je třeba se uvolnit…nechápu, jak se mi to povedlo, ale fakt to bolelo o hodně míň
MImochodem, já mám křeč i při běžné prohlídce na gynekologii, pro mě horší prohlídka na gyndě než vrtání u zubaře ![]()