Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
Ja teda na doma backory pevny nedavam vubec…furt jedeme v capaccich nebo na boso. I nam to bylo doporuceno ortopedem.
backory ma jen do skolky.
Tak asi jsem se špatně vyjádřila.. - prostě něco v čem bude chodit doma, tak capáčky na doma nějaký tip?
Na doma mame sandalky Superfit (samozrejme az pro plne chodici dite). Jsou prima mekke, lehoucke a maji ohebnou podrazku ![]()
http://www.boticky.net/…-18/d-74327/ ![]()
@marmelada78 treba capacky noellen nebo jim podobne, neklouzou, nepadaj samovolne z nohy, jdou pouzit i na ven.