Botičky/bačkůrky i doma, když se začíná stavět?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
14856
31.8.12 14:14

Ja teda na doma backory pevny nedavam vubec…furt jedeme v capaccich nebo na boso. I nam to bylo doporuceno ortopedem.

backory ma jen do skolky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3157
31.8.12 14:25

Tak asi jsem se špatně vyjádřila.. - prostě něco v čem bude chodit doma, tak capáčky na doma nějaký tip?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9066
31.8.12 14:27

Na doma mame sandalky Superfit (samozrejme az pro plne chodici dite). Jsou prima mekke, lehoucke a maji ohebnou podrazku ;)
http://www.boticky.net/…-18/d-74327/ ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14856
1.9.12 12:52

@marmelada78 treba capacky noellen nebo jim podobne, neklouzou, nepadaj samovolne z nohy, jdou pouzit i na ven.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna zdravého obouvání

Ikona - Eva Žáková

Ing. Eva Žáková