Bouchla jsem syna do břicha

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.10.21 21:24

Bouchla jsem syna do bricha

:,( Dneska jsem smazila bramboráky a syn 5 let se kolem mě motal… Byla jsem nějaká nervózní a ohnala jsme po něm a uhodila ho hřbetem ruky do břicha… :,( :,( :,( Já vím… Do mě. Hůř už mi nebude. Chvilku plakal, že ho bolí jakoby nahoře úplně mezi žebry, pak jsem ho uklidnila a cca před hodinou a půl usnul. Mám ho u sebe v posteli, oddechuje normálně, studený pot nemá… Já však za tu hodinu stihla přečíst tolik o vnitřním zranění břicha, že vážně uvažuju že ho ještě vzbudím a odvezu na pohotovost. Co myslíte vy? Takle jsme se nikdy necítila.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18807
17.10.21 21:28

No jestli si mu nedala plnou silou pěstí, tak se nic nestalo.

Nikam nejezdi a hlavně negoogli zdravotní informace.

Jeslti budeš ještě chvíli pokračovat v googlení, zjistíš že umírá na rakovinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12050
17.10.21 21:28

Klid, nic se mu nestalo. Já jsem nedávno dělala s dcerou blbosti a praskla sem s ní nechtěně o zeď jen ji zadunela hlava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
17.10.21 21:31

A jak moc jsi ho bouchla? Me se nezda, ze bys ho bouchla tak moc, ze by mel vnitrni zraneni. To bys mu musela snat dat pesti. Chapu, ze mas vycitky ale ns pohotovost to urcite nebude. Nech ho spat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 21:37
@Evika Lister
@Evika Lister píše:
A jak moc jsi ho bouchla? Me se nezda, ze bys ho bouchla tak moc, ze by mel vnitrni zraneni. To bys mu musela snat dat pesti. Chapu, ze mas vycitky ale ns pohotovost to urcite nebude. Nech ho spat.

Ohnala jsem se jakoby do boku za sebe a praštila ho hřbetem ruky. Silou já nevím. Jako bych dala facku a tak blbě tou kloubovou stranou… :( Asi ho to chvilku bolelo a potom plakal, že je smutný, že jsem ho bouchla.

• Citovat
  • Nahlásit
2035
17.10.21 21:43

To bude určitě dobrý :-). Určitě to taková rána nebyla. My byli včera v herně a na vteřinu jsem se otočila na starší dceru a ta mladší, 17 měsíční, mi vběhla mezi houpačky a tam jí srazil klouček, úplně odletěla…to byla pořádná rána ještě teď je mi z toho zle, ale nic se jí nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
825
17.10.21 21:43

Bylo to nechtěně a on se oklepe. Pořádně se mu omluv, pochopí to. :hug:
To by musel být rodič, co dá výchovný pohlavek na pohotovosti s podezřením na otřes mozku. :lol:
Jinak doporučuju nečíst tolik ten internet. Bolí mě dnes záda, ani nechci vědět, co všechno to může být. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 21:46
@zuza92 píše:
To bude určitě dobrý :-). Určitě to taková rána nebyla. My byli včera v herně a na vteřinu jsem se otočila na starší dceru a ta mladší, 17 měsíční, mi vběhla mezi houpačky a tam jí srazil klouček, úplně odletěla…to byla pořádná rána ještě teď je mi z toho zle, ale nic se jí nestalo.

Ja jsme se úplně vydeptala tím čtením diagnóz… Píšou, že u dětí stačí i malá rána k vnitřnímu krvácení. I když teda teď jsem se trošku uklidnila a říkám si, že když se rvou s klukama s domu, jsou to mnohem větší pecky. Bože nikdy bych si neodpustila, kdybych mu něco udělala a ještě snad zanedbala péči!!!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 21:49
@Wenn.Nox píše:
Bylo to nechtěně a on se oklepe. Pořádně se mu omluv, pochopí to. :hug:
To by musel být rodič, co dá výchovný pohlavek na pohotovosti s podezřením na otřes mozku. :lol:
Jinak doporučuju nečíst tolik ten internet. Bolí mě dnes záda, ani nechci vědět, co všechno to může být. :lol:

Omluvila, omluvila.. pomazlila… Prý to mám odpuštěno. Ano, asi necist. Já to normálně nedělám. Ale bylo mi tak hrozně… Ne teda že by to pomohlo.

• Citovat
  • Nahlásit
23570
17.10.21 21:54

Klid holka, děti tak snadno rozbitný nejsou. Navíc hřbetem ruky nikdy nedáš takovou ránu, aby skutečně ublížila, protože ji změkčí pohyb zápěstí. Ona rána do břicha bolí, ale na vnitřní krvácení by musela být fakt velká. Já se jako malá pořád prala s klukama, Nesčetněkrát jsem dostala pecku, že jsem si z toho cvrkla do kalhot, ale zranění z toho opravdu nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55277
17.10.21 21:58

Jdi se mu omluvit. A příště mu pusť pohádku, když budeš chtít klid na vaření. On se zabaví u pohádky a ty budeš mít jistotu, že se nebude motat kolem plotny, že se neopaří při vaření. A nebudeš muset být nevozní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.10.21 22:00

Jako kluk jsem byl v ozdravovně. Do té doby jsem se nepral, tam jsem se to naučil, byla to nutnost. Při návratu jsem dal na vyučenou jednomu spolužákovi, nějaký Hrdlička, ani nevím, kdy odešel. Tohle byla tak 1-3 třída, víc ne, už si nepamatuji. I ten kluk pak nějak asi odešel, lidi z vyšších ročníků, co chodili 9 nebo 8 let si pamatuji lépe.

Nějaký konflikt, tak jsem mu vypumpoval žaludek - více ran do břicha pěstí. Jestli nám bylo třeba 7. I malé děti mají relativně sílu, na ublížení jiným dětem to stačí. Potom sice menší rána, ale menší pěst. Takže riziko poranění tu je. Proti tomu hřbet ruky dospělého, tady sice větší energie, ale není to do jednoho malého místa. Takže spíš to dítě odhodí, nepotrhá to nic vevnitř. Taky jsem viděl mockrát, dítě spadne, bouchne hlavou o zem, brečí, ale nic se mu nestane. Třeba hlava vydrží dost (i když dětská není pevně srostlá), u břicha by bylo rozdíl, kdyby to bylo pěstí - od dospělého. A pořádná rána, ne plácnutí, které má dítě potrestat a ne zabít.

Nejlepší plácnout po zadku otevřenou dlaní, nebo proutkem ap. Samozřejmě ty tělesné tresty by měly být až krajní řešení, vůbec nejsem přítelem toho, že za vše má padnou rána nebo facka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70243
17.10.21 22:24

Kdybych se ohnala ve stoje loktem, trisknu ji do hlavy a ne do bricha, ne :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70243
17.10.21 22:25

A jo, hrbetem ruky, spatne ctu. Nic mu nebude ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17481
17.10.21 22:31

Nic mu nebude.
A pro úklidnění. Já dneska jedno dítě praštila loktem do hlavy, jednomu přivřela prsty do zástěny v koupelně a třetí sejmula dveřmi. Žádná z toho nic nemá. Se to prostě občas stává :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat