Březí morče ze zverimexu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
28414
23.10.09 13:44

To máš asi pravdu. My jsme ho kupovali v Hornbachu a tam vypadali docela dobře :wink: Nemoc zatí žádná, ťuk ťuk :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4976
23.10.09 13:48

Jak dlouho ho máte? Kupovali jste ho jako mládě nebo už bylo starší?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4976
23.10.09 13:51

Já bych chtěla právě malinký aby se líp ochočilo. Ale právě se mu musí hodně věnovat když je tak malé.
A dvě se mi pořizovat nechce, ale aspoň by nebylo tomu jednomu smutno.
Tak nevím.
Manžel je už za mě hotovej jak furt váhám.
Prostě mám strach :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28414
23.10.09 13:51

Od začátku července, bylo menší než teď, ale jak starý je nevím :nevim: To oni ti tam moc schopní říct nejsou. Musela jsem si ho i z kotce vyndavat sama, prodavač se bál :roll: 8)

Tak si ho vemte později, třeba příští léto a máš to :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4976
23.10.09 13:53

No tak to je dobrý teda :lol:

Ale zase jsi si ho určitě prohlídla jestli je v pořádku a nemá nějaké problémy ne?
Já bych chtěla samičku. Jednou jsem měla samce a ten byl zlej kousal :evil:
Ale ono je to jedno záleží na povaze.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4976
23.10.09 13:55

Asi jo no uvidíme :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28414
23.10.09 14:02

No, prohlídla … vzala jsem ho, zdálo se mi nejhezčí :wink:

Jdu vařit, zatím pa pa :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5021
23.10.09 19:52

Já mám morče od kamarádky, ale ochočené nebylo, měli ho venku ve výběhu.A dalo se vzít hned do ruky…nekouše vůbec, to spíš křeček, ten je vzteklejší.Toho máme normálně ze zverimexu, ale vypadal tam spokojeně, asi se tam o něj starali dobře.A zdraví jsou zatím oba, křečka máme rok, morče asi měsíc…
A Dorka ho občas taky různě atakuje, jednou mu dala facku. :roll: Ale ona je vcelku kliďas a dá si věci vysvětlit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4976
25.10.09 07:56

Ahojky

Tak máme doma dalšího člena rodiny :lol:

Nakonec jsme ho koupili ve zverimexu a jsou mu zhruba 2 měsíce a je to kluk :wink:
Terezka mě hrozně překvapila. Dotýká se ho strašně jemně a moc se jí to líbí :D
Až bude časík dodám fotky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28414
25.10.09 10:17

No vidíš, tak moc gratuluju a ať vám pěkně roste :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4976
25.10.09 15:46

Tak tady je ten náš kluk :)
""http://pictureup.cz/picture/verejny/14221422p1010241.jpg:http://pictureup.cz/…p1010241.jpg /> ""http://pictureup.cz/picture/verejny/28762876p1010242.jpg:http://pictureup.cz/…p1010242.jpg

Teda vůbec není plachej. A manžel se sním mazlí víc než já :lol:

Ale měl nějaký parazity na kůži tak jsem musela jet koupit Arpalit a zatím to vypadá že to pomohlo ale musím to udělat ještě párkrát aby se úplně vyhubyli. :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28414
25.10.09 15:47

Ten je krásnej :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1854
27.10.09 13:26

Paja 01: tak vidim, ze jdu pozde :) My uz jsme se taky rozrostli, mame uz totiz morcata dve :lol: A k tomu doma v 1+1 jednoho kocoura :) A je to super. Nechodis na diskuzi www.kralici.cz/morcata ? Hodne jsem se tam toho o morcatech naucila… :) Nase mamina je stale 2v1, rikam ji Morce hruskovite :lol: Vypada jak hruska. Moc se tesim na prcky, jsem zvedava, co bude Danda delat, az v kleci budou behat miminka :)

Kdyztak tady jsou moje dve zlaticka :) http://img.kralici.cz/…10a001e0.jpg

Jsou uz oba uzasne vymazleny, akorat porad pistej, protoze se chtej mazlit :D a nebo chtej k sobe (obcas davam holcicku ke klucikovi do boxu, oni tam spolu blbnou a jsou spokojeny, jeho do klece davat nechci, aby tam necitila „vetrelce“ az bude rodit). Jsou to milackove :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4976
27.10.09 18:11

Ahoj Danyleo, jo jo občas tam koukám. Chodím i na Ifaunu. Tam je toho taky dost.
Kdy očekáváte prcky? Já bych nemohla mít miminka protože bych se jich pak nedokázala vzdát :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4976
3.11.09 14:23

Ahojky tak co ty vaše Morčiska? Ten nás si už začíná zvykat :-)
Jak ho vypustím do obýváku tak lítá jako šílenej :lol:
No ale pak je umění ho po hodině chytnout. To je teda něco :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný