Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
To máš asi pravdu. My jsme ho kupovali v Hornbachu a tam vypadali docela dobře
Nemoc zatí žádná, ťuk ťuk ![]()
Jak dlouho ho máte? Kupovali jste ho jako mládě nebo už bylo starší?
Já bych chtěla právě malinký aby se líp ochočilo. Ale právě se mu musí hodně věnovat když je tak malé.
A dvě se mi pořizovat nechce, ale aspoň by nebylo tomu jednomu smutno.
Tak nevím.
Manžel je už za mě hotovej jak furt váhám.
Prostě mám strach ![]()
Od začátku července, bylo menší než teď, ale jak starý je nevím
To oni ti tam moc schopní říct nejsou. Musela jsem si ho i z kotce vyndavat sama, prodavač se bál
![]()
Tak si ho vemte později, třeba příští léto a máš to ![]()
No tak to je dobrý teda ![]()
Ale zase jsi si ho určitě prohlídla jestli je v pořádku a nemá nějaké problémy ne?
Já bych chtěla samičku. Jednou jsem měla samce a ten byl zlej kousal ![]()
Ale ono je to jedno záleží na povaze.
No, prohlídla … vzala jsem ho, zdálo se mi nejhezčí ![]()
Jdu vařit, zatím pa pa ![]()
Já mám morče od kamarádky, ale ochočené nebylo, měli ho venku ve výběhu.A dalo se vzít hned do ruky…nekouše vůbec, to spíš křeček, ten je vzteklejší.Toho máme normálně ze zverimexu, ale vypadal tam spokojeně, asi se tam o něj starali dobře.A zdraví jsou zatím oba, křečka máme rok, morče asi měsíc…
A Dorka ho občas taky různě atakuje, jednou mu dala facku.
Ale ona je vcelku kliďas a dá si věci vysvětlit.
Ahojky
Tak máme doma dalšího člena rodiny ![]()
Nakonec jsme ho koupili ve zverimexu a jsou mu zhruba 2 měsíce a je to kluk ![]()
Terezka mě hrozně překvapila. Dotýká se ho strašně jemně a moc se jí to líbí ![]()
Až bude časík dodám fotky.
Tak tady je ten náš kluk ![]()
""http://pictureup.cz/picture/verejny/14221422p1010241.jpg:http://pictureup.cz/…p1010241.jpg /> ""http://pictureup.cz/picture/verejny/28762876p1010242.jpg:http://pictureup.cz/…p1010242.jpg
Teda vůbec není plachej. A manžel se sním mazlí víc než já ![]()
Ale měl nějaký parazity na kůži tak jsem musela jet koupit Arpalit a zatím to vypadá že to pomohlo ale musím to udělat ještě párkrát aby se úplně vyhubyli. ![]()
Paja 01: tak vidim, ze jdu pozde
My uz jsme se taky rozrostli, mame uz totiz morcata dve
A k tomu doma v 1+1 jednoho kocoura
A je to super. Nechodis na diskuzi www.kralici.cz/morcata ? Hodne jsem se tam toho o morcatech naucila…
Nase mamina je stale 2v1, rikam ji Morce hruskovite
Vypada jak hruska. Moc se tesim na prcky, jsem zvedava, co bude Danda delat, az v kleci budou behat miminka ![]()
Kdyztak tady jsou moje dve zlaticka
http://img.kralici.cz/…10a001e0.jpg
Jsou uz oba uzasne vymazleny, akorat porad pistej, protoze se chtej mazlit
a nebo chtej k sobe (obcas davam holcicku ke klucikovi do boxu, oni tam spolu blbnou a jsou spokojeny, jeho do klece davat nechci, aby tam necitila „vetrelce“ az bude rodit). Jsou to milackove ![]()
Ahoj Danyleo, jo jo občas tam koukám. Chodím i na Ifaunu. Tam je toho taky dost.
Kdy očekáváte prcky? Já bych nemohla mít miminka protože bych se jich pak nedokázala vzdát ![]()
Ahojky tak co ty vaše Morčiska? Ten nás si už začíná zvykat ![]()
Jak ho vypustím do obýváku tak lítá jako šílenej ![]()
No ale pak je umění ho po hodině chytnout. To je teda něco ![]()