Poradna duly
Jana Čurdová
Šema píše:
Kotelnice nechtěš taky nějak s tím pomoct??
to je dobre,ja uz se s tym nejak poperu,ale dekuju ![]()
holky chtela sem se zeptat,mozna trochu predbiham,ale napadla me myslenka,na brezen.Do ceho budete oblekat mimi do kocarku?jestli jeste do fusaku,nebo pockate az kruta zima opadne a pak jen zimni veci a do deky,ja nemam vubec predstavu,nechce se mi kupovat fusak jen na jeden mesic,ani to ne,ono teda vlastne pokud ten fusak ma jednu velikost tak nam zustane i na pristi rok.Napadlo me to pro to,protoze jezdime nakupovat jinam nez v CR je to tam levnejsi a jedeme tam v zari tak uz bych si chtela neco koupit.
diky za jakou koliv odpoved
kotel, myslim, že fusak potřeba bude určitě. Navíc ho využiješ i na další roky.
Já zas uvažuju nad zimní kombinézou ![]()
Ahojky těhulky, tak dneska zkouška dopadla za 1, ani tomu nemůžu věřit, ale je to…
Ještě zítra aby všechno dobře dopadlo a bude to opravdu mocinky plodný týden…
![]()
Ivetza: Já mám zaplacený nadstandard, chodím k soukromému gynekologovi… Tak doufám, že se snad na to nevykašle a nebude to pak moc pozdě ![]()
Choli píše:
Ivetza: Já mám zaplacený nadstandard, chodím k soukromému gynekologovi… Tak doufám, že se snad na to nevykašle a nebude to pak moc pozdě
a v kolikátym jsi teďka tejdnu?
Já měla Davídka v zimě, takže taková slabší kombinézka, a fusak, ten 100%
ahojte holky
nezlobte se nedočtu zpětně normálně je mi fakt pěkně zle
![]()
ani 5 minut jsem nezvládla povařit špenát…2× se mi zatmělo před očima a hučelo v uších..no kdybych si rychle nesedla už sebou švihnu ![]()
jinak nad tím březnem to už jsem taky přemýšlela ale kombinézka speciálně na tu chvílu se mi nechce kupovat…říkám si že koncem března snad už nebude fusak potřeba ne? obleču,zabalím do zavinovačky a do teplé deky a myslím že by mělo být miminku dobře.i tak půjdem stejně na procházku na začátku dubna polde toho teda kdy se narodí co myslíte?
ale kamošce se malá narodila v prosinci tak třeba by mi kombinézku pučila ![]()
Mcat tohle se mi stalo nedávno když sem se rychle zvedla a šla zavřit okno, kdybych si nesedla tak ležím v tu ránu..
Choli, nemáš z
![]()
ale však co blbnu..stejnak mám ještě fusak po malém…a navíc je na holčičku kdyby náhodou ![]()
ale jinak si budu kupovat ten co se dá prodloužit,to už jsou ted tak normal ty fusaky že?
Ono záleží jaký bude počasí no, jako já pak třeba dávala mín oblečení ale aby ležel na fusaku, protože sem měla jistotu, že je v teple,as´pon od zádiček