Second hand Brittex - máte zkušenost?

866
24.2.11 10:38

Brittex- máte zkušenost?

Ahojky
mate zkušenost- second hand Brit-tex? chtěla bych tam zajet, tak sonduji jestli to má význam.Jaký to tam maj?
děkuji :-D :-D :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24.2.11 10:52

Vždycky byli perfektní, velkej výběr,občas i nenošený, pěkný ceny a to oblečení z británie je opravdu odolný, ale řekla bych, že se poslední dobou zhoršili, alespoň tam, kam já chodím… Teď tam maj i spoustu vyloženě hadrů, to dřív nebývalo… :nevim: Ale za pokus to určitě stojí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
24.2.11 13:07
A kam chodíš?Ja chci do Uhřiněvse.
verusak.berusak píše:
Vždycky byli perfektní, velkej výběr,občas i nenošený, pěkný ceny a to oblečení z británie je opravdu odolný, ale řekla bych, že se poslední dobou zhoršili, alespoň tam, kam já chodím… Teď tam maj i spoustu vyloženě hadrů, to dřív nebývalo… :nevim: Ale za pokus to určitě stojí…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.2.11 16:05

Chodila jsem v Praze do jednoho do Strašnic, hned vedle vlakáče, to jakoby není přímo britex, ale je to jejich výhradní dodavatel. Výhodou je, že to není hrabárna a všechno je tam pěkně na ramínkách. V Uhříněvsi je klasická hrabárna, ale zas je to o hodně levnější. Ve čtvrtek maj nový zboží, to je myslím 140/kg, pak postupně zlevňujou, v sobotu je myslím 120/kg, od pondělí snad 60/kg… Já byla vždycky v sobotu, jindy to nestíhám, a řekla bych, že v pondělí a dál už to musí být hrozně přebraný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.11 12:21

A nevite prosím jestli se da nakupovat ve velkoobchode bez zivnosteneskeho listu?

• Citovat
  • Nahlásit
Ajalena
17.3.11 14:56

Hrabárna

Do hrabárny v Uhříněvsi je nejlepší jít ve čtvrtek, to tam mají největší výběr. Druhou hrabárnu mají v Řepích.Tam je nové zboží v sobotu.Je tam vždycky hrozně narváno.
Přímo do velkoobchodu tě pustí i bez živnostenského listu, ale musíš tam nakoupit větší množství.

• Citovat
  • Nahlásit
866
17.3.11 15:16
Byla jsem v tom Uhřinevsi- rano v půl deváty- otvíraj v osm- dost prohrabano. nevím teda jak to delaj. kopec ženských- zjevne to meli na prodej vytahovali hadry z pytlu a co se jim nehodilo hodili do tech košu na hrabošení. tak nevím zda si vybíraš jen z toho co oni nechtej nebo sypou nové pytle :think: :think: Jednou jsem tam byla v sobotu a koupila jsem krásne hadříky a ve čtvrtek nic :-) :-)
Ajalena píše:
Do hrabárny v Uhříněvsi je nejlepší jít ve čtvrtek, to tam mají největší výběr. Druhou hrabárnu mají v Řepích.Tam je nové zboží v sobotu.Je tam vždycky hrozně narváno.
Přímo do velkoobchodu tě pustí i bez živnostenského listu, ale musíš tam nakoupit větší množství.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
16.4.11 18:37

Britex

Kdyz se s nima domluvíte, pustí vás i jindy do pytlů. Sice je to dražší ale i lepší a stačí jim říct že nechcete papír a odečtou vám DPH, děláme to takhle všechny. Když to prodáváte na MMB tak kdyz nakoupíte za 12000kč tak 2 tisece bez dokladu doma :palec: :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.12 21:04

Prosím holky, otvírám second hand a tohle mě ťuklo do nosu :)

Máte s tím někdo zkušenosti? :) Mají tam od půli měsíce 1kg/125Kč, myslíte že to budou už hrůzy, že se vyplatí jet hned 5.tého v měsíci hned jak tam bude nové 1kg/170Kč? Kolik si myslíte že kilogramů zimního oblečení budu potřebovat aby na prodejně „něco bylo“ do začátku..? :)

Moc děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
2417
19.9.12 23:37

Ahoj, my jezdíme do Uhrinevse, ve čtvrtek je nové zboží a jindy to ani pak nemá smysl, je to prebrane a už nic nenajdeš. ženské, co si nakupují do sekacu chodí jen ve čtvrtky :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
xxwwmm
29.11.12 11:09

HRŮZA !

Varuji před velkoobchodem na Praze 4, balíky - lis 40kg zde koupíte za 2.300korun, to je sice skvělá cena, ale pozor přes polovinu vyhodíte a to co vám zbyde je tak na doma. Koupila jsem i tepláky a trička s dlouhým rukávem (170Kč/kg) a tam jsem vyhodila 90%!!! Samé díry a fleky, které už nejdou vyprat, zbylých 10% žmolky.

• Citovat
  • Nahlásit
82
5.8.13 10:02

Mám stejné zkušenosti v vo na Praze 4

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jamuna
14.8.13 21:05

@erika.du prosím vy co jste nebyly spokojení s Prahou 4 mohly by jste hodit odkaz který sekáč to je? Moc děkuji já zrovna mám jeden vyhlídnutý tak abych nejela zbytečně

• Citovat
  • Nahlásit
82
14.8.13 21:11

To bych si musela pamatovat:-(((

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Zdenka259
27.9.13 10:22

Ahojky, co myslíš tím větší množství? Cca za kolik?
Díky Zdenka

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama