Brnění a bolest levé ruky

Anonymní
18.7.15 13:52

brnění a bolest levé ruky

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jestli nemáte s tímto problémem někdo nějaké zkušenosti. Asi ve středu mě z ničeho nic začala tak divně pobolívat levá ruka. Ani to nedokážu pořádně popsat, nebolí to pořád, jen chvilkama, rozhodně jí nemám namoženou, nedělala jsem žádný sport ani nezvedala nic těžkýho. Asi po dvou dnech se k tomu přidalo i brnění. Je to jakoby takové mravenčení v ruce. To mravenčení je nejvíce v prstech, dlani, trochu i směrem k loktu. Opravdu nevím z čeho by to mohlo být, hlavně nevím jestli s tím letět k doktorovi. Znáte to, když jednou půjdu k doktorovi, tak budu měsíc lítat po všech čertech a třeba to vlastně nic není. Navíc chci odjet jako aupair a nerada bych strávila měsíc po doktorech, aby mi pak řekli, že to vlastně nic není. Píšu raději anonymně, kvůli zdravotním informacím.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

809
18.7.15 13:59

A nebereš antikoncepci? Já měla podobné problémy z hormonů…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
18.7.15 14:13

Já to měla v těhotenství.. Stupňovalo se to..
Je to něco s karpálním tunelem, po porodu mě to odeznělo, pravděpodobně to způsobuje bouře hormonů v těle. Určitě ale zajdi;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1675
18.7.15 14:23

Karpalni tunel. Já si s tím užila dost. nakonec jsem to nevydržela a v pátém měsíci jsem šla na zákrok. Dělá se to jen po umrtvení. Trvá to asi půl hodky a mám svatý klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2153
18.7.15 14:26
@79Simona píše:
A nebereš antikoncepci? Já měla podobné problémy z hormonů…

Ano beru Foxinette Neo
jéj anonymita je pryč :D Tak to je jedno, tak tajný to zase neni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2153
18.7.15 14:29

Holky nejsem těhotná, jsem mladá 23. Je to levá ruka, jsem pravák. Takže s tou levou opravdu skoro nic neděláme. Já myslela, že karpální tunel je, když je ta ruka hodně namáhaná, třeba od držení myše na PC. Ted mám uplně pocit, že me brní i prsty na pravý ruce, ale to už se mi asi jen zdá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.15 14:32
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jestli nemáte s tímto problémem někdo nějaké zkušenosti. Asi ve středu mě z ničeho nic začala tak divně pobolívat levá ruka. Ani to nedokážu pořádně popsat, nebolí to pořád, jen chvilkama, rozhodně jí nemám namoženou, nedělala jsem žádný sport ani nezvedala nic těžkýho. Asi po dvou dnech se k tomu přidalo i brnění. Je to jakoby takové mravenčení v ruce. To mravenčení je nejvíce v prstech, dlani, trochu i směrem k loktu. Opravdu nevím z čeho by to mohlo být, hlavně nevím jestli s tím letět k doktorovi. Znáte to, když jednou půjdu k doktorovi, tak budu měsíc lítat po všech čertech a třeba to vlastně nic není. Navíc chci odjet jako aupair a nerada bych strávila měsíc po doktorech, aby mi pak řekli, že to vlastně nic není. Píšu raději anonymně, kvůli zdravotním informacím.

Já to mívám od páteře. Stačí mi rozmasírovat záda a přejde to. Můžeš zkusit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
18.7.15 15:52
@Anonymní píše:

ja to mela v tehu nez jsem si zacala pichat Fraxiparin pak to odeznelo takze asi fakt hormonama bych rekla :think: :nevim:

• Citovat
  • Upravit
2153
18.7.15 16:07

Tak já teda nevím, ted jsem si byla koupit magnesii, jsem si vyguglila, že by to mohlo pomoct. K jakému doktorovi s tím kdyžtak jít? Normálně k obvodnímu? Je zajímavý, že třeba když chodím tak to nemám, když sedím nebo ležím tak to mám. Ta ruka mě pořát i trochu bolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9659
18.7.15 17:21

Kamarádka má něco podobného. Lékař jí řekl, že je to od krční páteře. Chodí na rehabilitaci a pomalu se to zlepšuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1354
18.7.15 18:00

Ahoj myslím si že to může být cokoliv, ale nechci strašit může to být začátek roztroušené sklerozy :nevim: můj přítel ji má a začalo to brněním ruky jako kdyby ji měl namoženou no a pak se to přesunulo do oka…viděl na jedno oko zamlženě jako by černá tečka. fůrt si ho žmůlal..no a tak šel k očnímu a stama ho poslali do nemocnice dělali mu asi 5 vyšetření + lumbálku.. no a tak mu to našli. naštěstí ji měl v začátku že se to nazývá autoimunní onemocnění..jako ten začátek té sklerozy. byl 5 dní na kapačkách a pak jedl nějakou dobu nějaké prášky a ted v poho..(jinak doktoři to nazývají nemoc mladých lidí )většinu to postihuje ženy…držím palce aby to bylo třeba jen prochladnutí :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2153
18.7.15 18:23
@diiss píše:
Ahoj myslím si že to může být cokoliv, ale nechci strašit může to být začátek roztroušené sklerozy :nevim: můj přítel ji má a začalo to brněním ruky jako kdyby ji měl namoženou no a pak se to přesunulo do oka…viděl na jedno oko zamlženě jako by černá tečka. fůrt si ho žmůlal..no a tak šel k očnímu a stama ho poslali do nemocnice dělali mu asi 5 vyšetření + lumbálku.. no a tak mu to našli. naštěstí ji měl v začátku že se to nazývá autoimunní onemocnění..jako ten začátek té sklerozy. byl 5 dní na kapačkách a pak jedl nějakou dobu nějaké prášky a ted v poho..(jinak doktoři to nazývají nemoc mladých lidí )většinu to postihuje ženy…držím palce aby to bylo třeba jen prochladnutí :mavam:

No tak to si mě docela vystrašila, teď se budu pozorovat ještě pozorněji. :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2153
18.7.15 18:24
@Eveelin píše:
Kamarádka má něco podobného. Lékař jí řekl, že je to od krční páteře. Chodí na rehabilitaci a pomalu se to zlepšuje.

Mě taky napadla páteř, musím se přiznat že sedím pořád u notase a divně se tady „křivím“ v křesle :D. Nevím jak to popsat, někdy už nevím jak bych si sedla a furt se tu nějak „hrabu“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1354
19.7.15 12:15

@Quinn7 nechci strašit jen jsem dala příklad :-) ale určitě to budeš mít jen třeba skříplý nerv :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
697
19.7.15 19:16

Ano to máš pravdu, ale na štěstí lze skříplí nerv ruky velmi snadno uvolnit, jenže v tomto, tedy většinou doktor nepomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama