Brnění malíkové strany

Anonymní
10.7.20 16:47

Brnění malíkové strany

Ahoj, poslední dobou mě občas brni, mravenci v malíkové straně na dlani pravé ruky. Nic hrozného, cítím to jen když nic nedělám a soustředím se na to. Pracuji hodně pravou rukou, tetuji. Ruku tedy namaham každý den. Také mě na pravé straně neustále bolí jak konci lebka a táhne se to pod lopatku, na rameno. Kvůli krční páteři chodím na masáže a prokrupava mi bloky. Nicméně, vím, že ruku namaham, že mám v pytli krční páteř, ale někde jsem si přečetla o roztroušené skleróza a děsí mě to ????
Já byla před 4mi lety na neurologickém a revmatologickem vyšetření, krvi, a vše negativní. Tenkrát mi dr řekl, že kosti, svaly, klouby mám v pořádku, bechtereva a artritidu nemám. Ukázalo by se něco už tenkrát, když se jedná o autoimunitní onemocnění…? Je to ale 4 roky. Naposledy mi dělali KO před čtvrt rokem, ale jen obyc a všechny hodnoty v normě. Nějak mě ta skleróza děsí, že prý to mohou být první příznaky… Žádné jiné problémy nemám, ruka mě při práci vůbec neboli, to je v pohodě… Nemáte někdo zkušenosti…? ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2562
10.7.20 17:14

Měla jsem to podobně, jsem sálová sestra, byl to cervikobrachiální syndrom z přetížení… pozor na to, jak se to rozjede, nic příjemného to není a hlavně se to rádo vrací. Ulevuj té ruce co nejvíce, totéž krční páteři, klidně i nahřívej, pořiď ortopedický polštář atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10116
10.7.20 17:18

@azaleila no já mám cc a cb syndrom… Plus nějaké sesunute obratle na krční páteři… Tedy cb syndrom tuto může způsobovat… Často mě bolí hlava, úplně to vystreluje od tyla, od místa bolesti páteře, ale že cb syndrom může dělat i takto brnění, jsem nevěděla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama