BT graf a ovu

Anonymní
26.12.19 08:12

BT graf a ovu..

Ahoj holky prosím o radu…nevíte co to je…Když jsem dneska zkusila zapsat zítřejší teplotu tak FF mi vyznačil ovu na 25 DC 8o :think: dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26.12.19 12:04

Ahoj. nejak nechapu, proc zapisujes zitrejsi teplotu, kdyz jeste nevis, jaka bude. kazdopadne FF vyhodnocuje ovulaci podle zapsanych teplot.me taky tahle aplikace kazdou chvili ovu posunula. v cyklu, ve kterem jsem otehotnela, dokonce urcila ovulaci o 3 dny jindy, nez skutecne byla. nesmis tem aplikacim tolik verit a musis ovu vyhodnocovat az sama zpetne, kdyz dostanes menstruaci.apky pro me byly vzdycky jen orientacni. nespolehala jsem na ne nikdy ;) proste se podle ty teploty z budoucnosti ty aplikaci libi ovu spis na 25.den cyklu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 12:44

Jen jsem tam zkusila zapsat zas 37.0 a ff mi vyznačil ovu na 25 DC..což je kravina :D… Řídím se i podle výtoku..což ovu vychází na 19-21 (plodnej hlen mam 3-4 dny )…No uvídím co se z toho vyklube :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
27.12.19 07:18

Jak graf vypadá dneska? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 07:45

Ale dneska me strašně boly pricho jak na ms..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 07:48

Ty 4 teploty jsou měřený o 1 hodinu dřív…
Budím se dřív…nevadí to?

• Citovat
  • Nahlásit
27.12.19 08:26

Pokud měříš o hoďku dřív, tak bys k naměřený teplotě měla přičíst 0,1 stupně. Pokud bys měřila o hoďku později, měla bys 0,1 stupně odečíst. Já to ale nikdy neodečítala, ani nepřičítala. Jen jsem si teplotu třeba zakroužkovala, že jsem měřila jindy než obvykle. Za mě to úplně zásadní zvrat v grafu neudělá.

Myslím, že ovulace proběhla ten 21. den cyklu a ten následnej pokles teploty je správnej :palec: Zatím ten graf vypadá dobře :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 08:31

Aha dekuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie