Bulharsko jaká oblast a strava?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jajuj
Stálice 57 příspěvků 03.01.17 09:34
Bulharsko jaká oblast a strava?

Ahoj holky chceme jet tento rok do Bulharska ale vůbec nevím do jaký oblasti a jakou stravu vybrat :? Byla jsem už v Primorsku a tam to bylo nic moc byla jsem bez stravy ale tentokrat premyslim aspon o polopenzi ale vubec nevim allinclusive se mi zda zbytecny kdyz tam jsou ceny stejny jako u nas a nekdy i levneji navic mi kazdy rika ze tam allinclusive je o nicem jidla se opakuji a maly vyber byla jsem uz v Recku a Spanelsku s allinclusivem a bylo to az neuveritelny kolik jidla tam bylo na vyber ale moje dilema je jaka oblast a strava to me trapi nejvice :D poletime s pritelem, mamko a s dcerkou (1,5) dekuju za odpoved :)

Reakce:

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 03.01.17 09:38

Ahoj, s tím all inclusive máš pravdu v Bulharsku se to opravdu nevyplatí. Nejideálnější tam je mít snídaně nebo ta polopenze - pokud jedete s dítětem, tak bych se přiklonila k ní. Pro rodiny s dětmi je vhodné Primorsko, Sozopol, Svati Vlas a Varna. Slunečné pobřeží a Burgas není tak „klidné“.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63340 příspěvků 3 inzeráty 03.01.17 09:49

@Lucie008 No, já bych zas netvrdila, že se all inclusive nevyplatí… ano jídlo je celkem levné, ale v pití necháš sakra hodně a cenový rozdíl v hotelu už nebývá až zas tak velký. Ano, pokud člověk jede někam do penzionu či apartmánu, tak tam je cena už výrazně menší.

@jajuj Byli jsme V Primorsku v Perla Beach (to už tedy před 10 lety, tak to není moc aktuální) a loni v Albeně a v obou výběr jídla naprosto dostatečný a z našeho ohledu hlavně pití - byli jsme v tom Primorsku ještě jako bezdětní.

Salorka
Závislačka 4229 příspěvků 4 inzeráty 03.01.17 10:07

My byli s necelým dvouletým dítkem dva roky zpět. All in, Slunečné pobřeží a už bychom tam nejeli. Nikde žádné soukromí, hlava na hlavě, pláže plné lidí - jedna dloooooooouhá placka. All in se v BG absolutně nevyplatí, super by byla polopenze, nebo i snídaně by stačila. Báli jsem se hluku, ale byl tam klídek a to jsme byli v půlce srpna.

Loni jsme letěli na Mallorcu a určitě se tam vrátíme, naprostý luxus, nádherné moře a příroda.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >