Bulka v prsu u mimi

10410
9.2.05 13:33

Bulka v prsu u mimi

Ahoj maminy,
dnes ráno jsem naší 5měsíční dcerce náhodně nahmatala bulku v prsu, tam kde má „bradavku“. Je asi o velikosti menšího hrášku a jen v jednom prsu. Nevíte, nemůže to být třeba rostoucí mléčná žláza? Docela mě to vystrašilo 8O 8O
Silvie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

38
9.2.05 13:41

vypadá to na hormony. Neděs se moje malá měla bulky v prsou po porodu a do tří neděl to zmizelo. Určitě se porad s pediatrem, ke kterému chodíš do poradny ten je na tenhle případ nejpovolanější. Holkám se to prý občas stává, nebývá to většinou nic vážného a časem mízí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.2.05 15:27

Ahoj, stejný problém jsme měli s naší malou, jen s tím rozdílem, že bulky měla na obou prsou, jednu sice sotva znatelnou, ale měla. Byl jí 1 rok. Kojíš? jestli ano můžou to být hormony z mat. mléka, pokud nekojíš a je to delší dobu co jsi přestala tak to bude něčím jiným, porodem také ne ten už by to po 5 měsících nevyvolal.Nás tehdy protože už jsem víc než 6 měsíců nekojila poslali na endokrinologii. Tam se pan doktor podíval změřil a za 3 měsíce jsme šli znova na kontrolu, za další 3 měsíce znova … Řekl že máme omezit kuřecí maso (kuřata mohou být plná hormonů aby rychle rostly - kšeft). Asi za rok to úplně samo zmizlo, ale na kontroly na endokrinologii chodíme pořád (malá má už 3,5 roku), ne z důvodu bradavek, ale panu doktorovi se nezdá že je veliká - 112cm - vypadá tak o rok až rok a půl starší. Tenkrát nám řekli,že pokud by se bradavky zvětšovaly, objevilo se ochlupení nebo něco jiného tak nám udělají odběr krve na hladinu hormonů, tomu jsme se tedy vyhly, jen malou vždy změřili, zvážili, a změřili bulky, a jen a jen porovnávali s předešlými hodnotami, které naměřili. Pokud kojíš řekni o tomto problému pediatrovi, ale nelam si hlavu, pokud nekojís vyžádej si dop na endokrinologii - tím nic nezkazíš a budeš mít klid. Ahoj Iva

• Nahlásit
  • Citovat
118
6.2.10 17:42

Naše Vicky to měla těsně po porodu, pak to zmizelo, dávali jsme tvaroh…a ted cca před týdnem se jí to zase objevilo, ale jen v jednom..můžou to být ještě hormony…????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama