Bungalov či přízemní

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2073
26.2.09 13:57

Jiste, ze podlahovka ma i sve vyhody - jak jsme psala - byl to muj sen, nez me manzel (stavar) a projektant presvedcili…
Copak ty chuchvalce prachu cert ven - musim rici, ze obcas vzpominam na koberce, nebot na nic nic nebylo videt - pokud ma clovek parkety mohl by klidne denne luxovat a stejne tam porad neco bude videt. Spis by mi vadil ten letajici prach… A take ta predstava, ze to nekde praskne a bude se kopat cela podlaha.
No ono fakt dost zalezi take na te izolaci. Rodice maji stary barak takze izolace zadna a v zime u nich nosim teple backory a dvoje ponozky a kolikrat klepu kosu. U nas klidne chodim jen v ponozkach a v lete i bosa a to i po dlazbe a zima mi neni a vytapime tak na 21,5

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
26.2.09 14:53

No, chuchvalce… Nám se teda tvoří i na laminátové podlaze, i na dlažbě v koupelně a to nikde žádnou podlahovku nemáme. Musím teda přiznat, že denní vysávání není zrovna moje hobby, tudíž vysávám podstatné míň často :oops:

Oproti tomu naši mají podlahovku v koupelně a žádné chuchvlace tam nejsou - moje mamka ale třeba vysává často. Takže si myslím, že podlahovkou to tak úplně nebude :wink:

Ale je jasné, že jestli jste chtěli dřevěné parkety, tak je podlahovka blbost…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný