Bylinky na balkon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kamila17
Kecalka 370 příspěvků 01.05.18 16:13
Bylinky na balkon

Ahojky, chtěla bych Vás poprosit, jaké jsou nejčastější bylinky či květiny na Vašich bálkonech? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 01.05.18 16:24

@Kamila17 já mám pouze pažitku a mátu. Loni mi ta pažitka rostla krásně, ale letos takové chudinky oškubané… Tak snad z toho něco aspoň bude…

Kamila17
Kecalka 370 příspěvků 01.05.18 16:28

Dobře, mátu jsem loni měla taky a plánuji i letos pořídit a pažitka snad bude taky pěkná :-)

lucenka
Vesmírná mluvilka 32538 příspěvků 01.05.18 16:30

Bazalka, máta, meduňka, rozmarýn, tymián, pažitka, rajčata

jinak jsem z kytek mívala muškáty, verbeny, batáty, okrasné kopřivy, million bells

Kamila17
Kecalka 370 příspěvků 01.05.18 16:33
@lucenka píše:
Bazalka, máta, meduňka, rozmarýn, tymián, pažitka, rajčatajinak jsem z kytek mívala muškáty, verbeny, batáty, okrasné kopřivy, million bells

Děkuji, určitě něco z toho pořídíme a už máte všechny zmíněné bylinky na balkoně?

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 01.05.18 16:57

Bazalka, máta, meduňka, tymián, rozmarýn, majoránka, pažitka. Z květin jen - kaktusy ;) :D Mám je už velké a některé přes léto krásně kvetou.

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 01.05.18 17:02

Vysadila sem si petrzel, pazitku, medunku, libecek, rozmaryn, tymian aa jeste dve bylinky, ktere sem zapomněla
No, petržel, pazitku a jeste jedno sem mela v jednom truhliku a chytla se po celem truhliky jen ta petrzel :D to co co mam v jednom kvetinacku vypada taky jako petrzel a ten zbytek zatim moc nevypada nijak. Takze moje hlavni rada zní, oznac si co a kam sazis :-D

Pocahonta
Kecalka 216 příspěvků 01.05.18 17:04

Zasela jsem bazalku, tak uvidím, co zní vyroste:-) Jinak standardně máta… Z květin petunie, muškáty a verbeny.

luccifera
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 01.05.18 17:32

Ja si poridila sazenice vetsiny vyse zminenych bylinek a jeste jsem vysela kopr, tak jsem zvedava… do velke bedny jsem dala baby repu, redkve a nejake salaty a pak mam heste balkonove jahody, ale ty vypadaji po lonsku kaput

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 01.05.18 18:02

Já mám lodžii, daří se všemu, ale v létě jsme pořád pryč a naše tchýně chodila jak blázen zalévat, nemusela sice denně, ale to starému člověku nevysvětlim, tak tomu letos chci zamezit. Mám jen moooc bazalky…pesto je boží a roste sama, mátu, pažitkou, meduňku, zkouším koriandr a v Polsku jsem koupila převisle jahody.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 02.05.18 10:14

@Kamila17 u nás rajčata, chilli, dýně, nyní i rybíz, maliny a nejvíc jahody :mrgreen: :lol: přímo bylinky mám jen šnytlík, bazalku a rozmarýn.. ale pěstujem vesměs cokoliv, co se dá sníst.. takže jsme tu už měli cukety, řektvičky, hrášek, fazole atd..

aiwwa
Neúnavná pisatelka 17884 příspěvků 02.05.18 10:18
@LimitedEdition píše:
@Kamila17 já mám pouze pažitku a mátu. Loni mi ta pažitka rostla krásně, ale letos takové chudinky oškubané… Tak snad z toho něco aspoň bude…

Pažitce prospěje, když jí často stříháš. A květy musíš zaštípnout.

malá_holka
Kelišová 5367 příspěvků 04.05.18 13:24

Ta bazalka potřebuje slunečný místo co? snese pražení od 13h do večera? a zálivka každej den a hodně? :think:
z bylinek mám mátu, meduňu :mrgreen:, petržel, libeček, pažitku a levanduli. jinak skalničky, muškáty a bacopu.

hahahanča
Nováček 2 příspěvky 15.05.18 16:07

Krásný dobrý den,
mám balkon orientovaný na jih a jihozápad, od cca 12. hod. tam praží sluníčko.
Většina bylinek (máta, meduňka, petržel, levandule, libeček, saturejka aj.) mi tam prospívá a roste pěkně.
Avšak koriandr, který miluji, mi vždy „zajde“. Máte nějakou radu na jeho pěstování?
Děkuji.

helenabr3
Povídálka 32 příspěvků 17.05.18 13:37
Bylinky

Bazalka, pažitka, libeček, máta, meduňka, levandule, rozmarýn, tymián… :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >