Byt v přízemí - bezpečnost

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
83
6.6.13 08:52

Byt v přízemí - bezpečnost

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda máte nějaké zkušenosti s bydlením v přízemí a jak jste se chránili proti zlodějům. Máme se stěhovat do přízemí v paneláku. Uvažujeme o bezpečnostních foliích, ale napadlo mě, co když zloděj použije nůž na sklo. To asi folie budou k ničemu.. Myslíte, že je dobrý alarm? Měla bych strach, že vletí do okna pták a budu platit za výjezd ochranky. Poraďte, díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19200
6.6.13 08:55

Proč zakládáš 3 diskuze, každou totožnou, jen s jiným názvem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11516
6.6.13 08:56
@Malpola píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda máte nějaké zkušenosti s bydlením v přízemí a jak jste se chránili proti zlodějům. Máme se stěhovat do přízemí v paneláku. Uvažujeme o bezpečnostních foliích, ale napadlo mě, co když zloděj použije nůž na sklo. To asi folie budou k ničemu.. Myslíte, že je dobrý alarm? Měla bych strach, že vletí do okna pták a budu platit za výjezd ochranky. Poraďte, díky :)

Kamarádky rodiče tam mají mříže :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46867
6.6.13 08:57

Behem 4 let me vykradli jen jednou :lol:. Akorat nic nevzali, jelikoz nebylo co.
A to jsme bydleli v centru Brna. Pak jsem dala na okna mrize a byl klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3351
6.6.13 08:59

Taky bych dala mříže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15405
6.6.13 09:09

Jednou jsem bydlela v najmu v prizemi a tam mrize byly. mne to bylo neprijemny. kdyz si predstavis, ze hori u dveri :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
6.6.13 09:11

Ahoj bydlim v prizemi uz 3 roky. Na jedne strane jen okna ale na druhe strane predzahradka, tedy balkonove dvere. Alarm by jsme mit mohli je tu nainstalovan ale nepouzivame ho. Pokud se bojis placenych vyjezdu tak se da alarm nastavit jen na hvizdani a sms na mobil. Pokud by jsi byla pripojena na pult centralni ochrany tak oni pred vyjezdem volaji zda to neni omyl. U nas v sidlisti se pry dost krade ale my zatim nic. Je to i tim ze okolo nasich dveri chodi vsichni ven z baraku tak tu neni prostor pro zlodeje.
Pres balkonove dvere by to asi bylo snadne ale toho by si asi nekdo vsiml. Me se paradoxne zda ze je to dost bezpecne ptz zlodeji by tu nemeli klid.
Misto mrizi se daji dat predokeni rolety ma to tu dost lidi a vypada to pekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
6.6.13 09:11
@Weru píše:
Behem 4 let me vykradli jen jednou :lol:. Akorat nic nevzali, jelikoz nebylo co.
A to jsme bydleli v centru Brna. Pak jsem dala na okna mrize a byl klid.

Bydlím v přízemí skoro dvacet let. Za celou dobu se nám nic špatného nepřihodilo. Ale je pravda, že občas strach mám, protože máme okolo nonstop hospody. A když mi jednou, asi v půl třetí ráno, zaklepal na okno chlap, tak jsem se málem… 8o A on-jestli prý nemám oheň. :D

• Citovat
  • Nahlásit
83
6.6.13 09:14

Proč zakládáš 3 diskuze, každou totožnou, jen s jiným názvem?

• nešlo mi to vložit, že tam zadaný nadpis už existuje. Nakonec se vložily všechny 3 příspěvky. Už by to mělo být ok. Nevím, jsem tady nová :)

Jinak o mřížích jsme taky uvažovali, akorát bych si připadala asi jako ve vězení…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
6.6.13 09:18
@rokris píše:
Bydlím v přízemí skoro dvacet let. Za celou dobu se nám nic špatného nepřihodilo. Ale je pravda, že občas strach mám, protože máme okolo nonstop hospody. A když mi jednou, asi v půl třetí ráno, zaklepal na okno chlap, tak jsem se málem… 8o A on-jestli prý nemám oheň. :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tak to je síla. To já bych asi po něm vylila kýbl vody :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2077
6.6.13 09:21

Můžete si nechat do oken a dveří nainstalovat alarm, sice je to dražší ale investovala bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7995
6.6.13 09:23

Rodice maji prizemni byt tricet let. Co se tyce vniku zlodeje pres okno, a jeste tak, ze by ho rezal… no nevim, kdo by to delal. Byl by videt ze vsech stran. Zlodeju se nebojim, spis vandalu, ze se nekdo bude nudit a hodi tam sutr do okna nebo tak. Mrize na balkone nemaji, ale taky ho nevyuzivaji. Sousedi vedle maji z prizemniho balkonu druhy obyvak a nic se jim neztratilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
6.6.13 09:27
Jinak o mřížích jsme taky uvažovali, akorát bych si připadala asi jako ve vězení…

Tak se kouknete na predokeni rolety me se to moc libi ale resi to jen problem kdyz nejste doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
6.6.13 09:27
@Malpola píše: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tak to je síla. To já bych asi po něm vylila kýbl vody :)

:)No, komunikoval se mnou maje nos na skle. Já na něj, že neotevřu ani za Boha a že něco takového jako je oheň, jsem ještě v životě neviděla. :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
887
6.6.13 09:34
@rokris píše: :)No, komunikoval se mnou maje nos na skle. Já na něj, že neotevřu ani za Boha a že něco takového jako je oheň, jsem ještě v životě neviděla. :mrgreen: :mrgreen:

tak nam se zase stalo ze jednou po pulnoci sli okolo ukrajinci a najednou rana a rozhoukal se alarm u auta. Tak si tak lezim a doslo mi ze pred oknama bylo zaparkovane jenmoje auto. Tak partner vytahl roletu otevrel okno a vyskocil z nej bezel pryc a neco rval. Tak sem vylitla i ja no a ty hovada nam jen tak pesti bouchly zadni vyhrivany okno u auta. No nedohnal je ale to snad bylo lepsi
Tak uz parkuju jen v garazi ale vyndavani skla z isofixu u autosedacky nikomu nepreju :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat