Čaj z listů maliníku a těhotenství

Napsat příspěvek
Velikost písma:
196
25.11.15 13:47

Holky jsem ve 33tt tady ctu ze jste zacali pit malinik az pozdej…muzu tedy uz ted nebo ne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
215
25.11.15 13:54

Hlavně bacha, at se neosypete, já se osypala i z sáčku…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16744
25.11.15 14:38
@tresnickalll píše:
Holky jsem ve 33tt tady ctu ze jste zacali pit malinik az pozdej…muzu tedy uz ted nebo ne

ne, nepij to dřív, ještě ti to zpusobí kontrakce, začni až v tom 36 nebo 38 týdnu jak se doporučuje, ted si nejsem si jistá, najdeš na netu, začíná se jedním hrnkem, pa se po týdnu přidává, za mě výborná věc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9
29.11.15 01:04

Ja jsem 38. Tyden a malinik jsem musela přestat pít, způsoboval mi dost silné křeče :( pry vyvolává a prohlubuje stahy. Takze si uvarim poradne silnou dávku až na cestu do porodnice :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna pro řešení zdravotních obtíží přírodní cestou

Ikona - Pavla Hájková

Mgr. Pavla Hájková