Poradna pro řešení zdravotních obtíží přírodní cestou
Mgr. Pavla Hájková
Holky jsem ve 33tt tady ctu ze jste zacali pit malinik az pozdej…muzu tedy uz ted nebo ne
@tresnickalll píše:
Holky jsem ve 33tt tady ctu ze jste zacali pit malinik az pozdej…muzu tedy uz ted nebo ne
ne, nepij to dřív, ještě ti to zpusobí kontrakce, začni až v tom 36 nebo 38 týdnu jak se doporučuje, ted si nejsem si jistá, najdeš na netu, začíná se jedním hrnkem, pa se po týdnu přidává, za mě výborná věc
Ja jsem 38. Tyden a malinik jsem musela přestat pít, způsoboval mi dost silné křeče
pry vyvolává a prohlubuje stahy. Takze si uvarim poradne silnou dávku až na cestu do porodnice ![]()