Cam compass nebo Babyzen yoyo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lagioia
Nováček 5 příspěvků 01.12.18 09:51
Cam compass nebo babyzen yoyo

Dámy,

Má někdo zkušenosti s golfkami Cam Compass?
Má dva favority, buď babyzen yoyo nebo compass.

Cam compass s jeho výbavou mi přijde jako dokonalý kočárek, ale bojím se, že nebude jezdit tak fajn, jako babyzen, na kterého nikdo nedá dopustit.

Nicméně u babyzenu se mi nelíbí = málo sklopná stříška, prostor na nohy je krátký, takže roční dcerce budou pořad vát ve vzduchu, malá výbava

Největší plus je jeho skladnost = vejde se mi i do letadla jako příruční zavazadlo

Mate někdo zkušenosti? Musím se rozhodnout co nejdříve.

Děkuji za pomoc a radu :andel: :kytka:

Reakce:
Avele
Závislačka 2841 příspěvků 01.12.18 11:43

@Lagioia Máme CAM compass, za mě velmi dobrý kočárek za rozumné peníze. Byli jsme s ním u moře a přežil i písek a vůbec má hodně vychytávek, které jsem ocenila - dlouhá stříška, velmi dobře se ovládá, dobré odvětrávání (zejména v horku fakt super), materiál kvalitní, nic nevrže, jde do úplného lehu. Babyzen se mi taky líbil, ale ta cena už méně a vzhledem k tomu, že je to druhý kočár, tak jsem do něj tolik investovat nechtěla. Koupě rozhodně nelituji.

Lagioia
Nováček 5 příspěvků 01.12.18 14:16

@Avele děkuji za odpověď. Tak já ho teda vezmu. Přesně jak říkáte, ta cena je skvělá a má plno vychytavek, které by mi určitě u babyzenu chybely :mavam:

Lagioia
Nováček 5 příspěvků 01.12.18 14:19

@Avele ještě se chci zeptat, letěli jste s nim? Řeším, jestli je možné si ho vzít na palubu letadla

Avele
Závislačka 2841 příspěvků 01.12.18 21:27

@Lagioia My jeli autem, tak to bohužel neporadím, ale snad by se mel rozměry vejít jako příruční zavazadlo. Mimochodem je super ta výsuvná tyč, takže se dá vozit jako kufr. :)

Lagioia
Nováček 5 příspěvků 01.12.18 21:43

@Avele to jsem koukala, to je super! A na ježdění je teda taky dobrý? Budu ho mít jako jediný kočárek na každodenní využívání. Zítra dopoledne si pro něho asi pojedu, jen tedy pokud napíšete, ze je supr Čupr :lol:

Avele
Závislačka 2841 příspěvků 03.12.18 13:51

@Lagioia Já se omlouvám, nebyla jsem tady. Kočárek jezdí pěkně, ale dovelkého terénu to určitě není, spíš na městské jezdění.

Petra1409
Nováček 2 příspěvky 24.03.19 06:54
CAM compas

Dobrý den, my máme CAM compas ale zajímalo by mě, proč nejde nebo jak se dá kočárek do úplného sedu. To nejde? Právě pak mě dítě nesedí rovně :(

Lagioia
Nováček 5 příspěvků 24.03.19 13:23

@Petra1409 mne se to teda ještě nepovedlo, pochybuju, že to jde. Dcera místo aby seděla, tak se tam válí, pořád klouže směrem dolů :nevim: docela mě to štve

Petra1409
Nováček 2 příspěvky 24.03.19 13:45

@Lagioia no právě to mě štve taky. Syn se tam taky valí a sjíždí dolů a není to úplně dobrý na záda :(

Váš příspěvek
Reklama