Cam compass nebo Babyzen yoyo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lagioia
Nováček 4 příspěvky 01.12.18 09:51
Cam compass nebo babyzen yoyo

Dámy,

Má někdo zkušenosti s golfkami Cam Compass?
Má dva favority, buď babyzen yoyo nebo compass.

Cam compass s jeho výbavou mi přijde jako dokonalý kočárek, ale bojím se, že nebude jezdit tak fajn, jako babyzen, na kterého nikdo nedá dopustit.

Nicméně u babyzenu se mi nelíbí = málo sklopná stříška, prostor na nohy je krátký, takže roční dcerce budou pořad vát ve vzduchu, malá výbava

Největší plus je jeho skladnost = vejde se mi i do letadla jako příruční zavazadlo

Mate někdo zkušenosti? Musím se rozhodnout co nejdříve.

Děkuji za pomoc a radu :andel: :kytka:

Reakce:
Avele
Závislačka 2786 příspěvků 01.12.18 11:43

@Lagioia Máme CAM compass, za mě velmi dobrý kočárek za rozumné peníze. Byli jsme s ním u moře a přežil i písek a vůbec má hodně vychytávek, které jsem ocenila - dlouhá stříška, velmi dobře se ovládá, dobré odvětrávání (zejména v horku fakt super), materiál kvalitní, nic nevrže, jde do úplného lehu. Babyzen se mi taky líbil, ale ta cena už méně a vzhledem k tomu, že je to druhý kočár, tak jsem do něj tolik investovat nechtěla. Koupě rozhodně nelituji.

Lagioia
Nováček 4 příspěvky 01.12.18 14:16

@Avele děkuji za odpověď. Tak já ho teda vezmu. Přesně jak říkáte, ta cena je skvělá a má plno vychytavek, které by mi určitě u babyzenu chybely :mavam:

Lagioia
Nováček 4 příspěvky 01.12.18 14:19

@Avele ještě se chci zeptat, letěli jste s nim? Řeším, jestli je možné si ho vzít na palubu letadla

Avele
Závislačka 2786 příspěvků 01.12.18 21:27

@Lagioia My jeli autem, tak to bohužel neporadím, ale snad by se mel rozměry vejít jako příruční zavazadlo. Mimochodem je super ta výsuvná tyč, takže se dá vozit jako kufr. :)

Lagioia
Nováček 4 příspěvky 01.12.18 21:43

@Avele to jsem koukala, to je super! A na ježdění je teda taky dobrý? Budu ho mít jako jediný kočárek na každodenní využívání. Zítra dopoledne si pro něho asi pojedu, jen tedy pokud napíšete, ze je supr Čupr :lol:

Avele
Závislačka 2786 příspěvků 03.12.18 13:51

@Lagioia Já se omlouvám, nebyla jsem tady. Kočárek jezdí pěkně, ale dovelkého terénu to určitě není, spíš na městské jezdění.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >