Cambridge dieta

Napsat příspěvek
22724
12.8.16 21:31

Známá díky tomu shodila. Ale váha šla dolů moc rychle, když pak ujela a dala si „normální“ jídlo, tak se pob… a pos… Je pravda, že shodila přes 20 kg… ALE!!! jen tím, bez pohybu. Takže je to stejně na nic. Jsem na ni zvědavá za pár měsíců, let… nevěřím tomu, že si to udrží. Ale přála bych já to, to jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
16.3.17 10:22

Cambridge diet

Ahoj všichni, já jsem dlouho nemohla shodit a s cambridge diet se mi tedy fakt podařilo shodit 18 kg cca za 3 měsíce. Ale jednak je to tedy hodně drahý špás, a i když jsem shodila a cítila se skvěle, byla tam asi chyba, protože mi padaly po skončení vlasy(ale obnovily se), a dále, asi do půl roku jsem vše nabrala a ještě více, ten jojo efekt je tady ještě větší, než u ostatních diet.Ty chutě a to, jak potom reaguje organizmus na to, co mu musíte „dopřát“ v jídle je nadlidské síly…to vydržet nejíst.

Příspěvek upraven 28.08.17 v 11:51

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
3.7.17 09:11

Můj email ***

edit admin: smazán email - osobní informace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4186
2.11.17 22:52

Ahoj nějaké nové názory na tuhle dietu? :think: :think: :think: :think:
Nebo na Naturhause dietu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
580
9.2.18 14:59

Já dietu držela v roce 2015, zhubla jsem skoro 30 kg, rok jsem váhu plus minus držela a to jsem se v jídle zase nijak extrémně neomezovala, ale pak jsem otěhotněla. Při těhotenství jsem ani nijak moc nepřibrala, ale první rok po narození syna byl fakt děsný a já žila jen na čokoládě. Takže teď držím dietu podruhé a doufám, že budu zase úspěšná :-) Drahé to je, ale v těch čokoládách a sladkostech jsem „prožrala“ skoro stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
10.2.18 07:09

@funnym :kytka: Držím palce s hubnutím. Není tahle dieta jedna z těch keto diet? Pokud ti připadá drahá, zkus jíst normální zdravou stravu v menších porcích několikrát denně, vyjde to určitě nejlevněji a s trvalým účinkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
20.5.18 10:05

Dieta vyjde na 1575,– ale týdně, nikoliv měsíčně, pokud to dodržujete tak opravdu zhubnete mě se podařilo za 1.týden 4kg z toho 3,5 tuku, další týden už to bylo celkem 6kg, pak už sem ale začla zobat co nemám, chutě hrozné, touto dietou se dostanete do tzv ketozy tj tělo začne spalovat tuky, ale je to i podmíněno vypitím min. 2,5 l vody, jinak to nebude fungovat, pkud začínáte na plné náhradě tak jeden obsahuje 200kcal tj za den máte v sobě 600kcal, jinak úplně jiná holka zabív. se nutričním poradenstvím mi vypočítala ideální příjem kcal-na udržení zdrav. váhy 2600kcal tzn na redukci je to o 2000kcal méně tudíž docela drasťák, cambridge má kaše, koktejly, polévky, smotthie, později vám nabídne i hotovky, tyčinky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.9.18 17:25

CD

Dobrý den, má někdo zkušenosti v CD Cambridge diet. .Koupila jsi si balíček na 21 dní ,ale nevyužijí můžu balíček vrátit? Je nanačnuty. Fin.bych to neútahla . Děkují za odpověď. :) :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
580
21.9.18 17:59

@simsonka18 můžeš vrátit poradkyni nebo jestli se ti k ní nechce tak prodat :-) Pokud se rozhodneš pro druhou variantu, tak klidně napiš co máš - já se pomalu chystám na další kolo diety :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
580
26.9.18 21:54

@zezeda muzu se zeptat co vse mate, prip. odkud jste? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
26.9.18 22:22

@zezeda Dej sem do bazaru .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.4.19 21:15

Ahoj holky, vy zkuseny, muzu se optat na nejake veci? Da se misto 1 davky (polivka, hotovky) vymenit za to tabulkovy jidlo? Ze bych mela 2 koktejly a 2 tabulkovy jidla. Me ty ,,slany,, jidla proste nechutnaji. A zas byt cely dny na tech koktejlech :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.10.19 16:57

Ja ji držela 4 mesice, zhubla jsem 25 kg po dvouch letech mam vse zpět a to jsem se držela zdravé výživy a jedla podle receptu z diety:rolling_eyes:tak nevim kde je chyba. Pres 20 tisic v riti. Mohla byt pekna dovca :,(

• Nahlásit
  • Citovat
10386
15.10.19 23:09
@Anonymní píše:
Ja ji držela 4 mesice, zhubla jsem 25 kg po dvouch letech mam vse zpět a to jsem se držela zdravé výživy a jedla podle receptu z diety:rolling_eyes:tak nevim kde je chyba. Pres 20 tisic v riti. Mohla byt pekna dovca :,(

Chyba je v tom, že při Cambridge dietě je člověk neustále silně pod bazálem a tělo hladoví, i když třeba fyzicky hlad nepociťujeme..a tak, aby člověk nenabral nic zpět, musel by jí dodržovat do konce života 8) Protože jakmile člověk začne jíst, ač velmi opatrně, normální jídlo, tělo si po tak dlouhém strádání každý sebemenší přebytek uloží ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1746
2.11.19 08:22

Ahoj já tuhle dietu začala držet ve čtvrtek tj. 31.10.2019. Jelikož mám od porodu 105kg a zkoušela jsem všechny možné diety, cvičení a zapisování do kalorických tabulek, výsledek byl ten, že jsem začala nabírat než abych hubla. Tak po konzultaci s mojí obvoďačkou jsem se rozhodla, že tuto dietu zkusím a uvidím co to udělá. Vím že je tam velké riziko jojo efektu, ale taky to tak být nemusí, když se naučím jíst zdravé jídlo. Moje neřest byli sladkosti ( jakékoliv a ve velkém množství, pepsi a bílé pečivo)
Tuhle myšlenku mi vnukla známá která tuto dietu držela před 3 lety, zhubla 30kg a od té doby si váhu krásně drží a její neřesti ( měla stejné jako já) už nejsou. Na sladké nemá chuť a když tak upeče něco zdravého jako třeba müsli tyčinky a bílé pečivo plně nahradila celozrnným které si peče doma. My s manželem jsme začali dělat i domácí šunku a s koupenou se to nedá srovnat. Je vynikající. Je tady ještě někdo kdo to drží nebo držel a fungovalo to? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama