Caryfuk.cz

327
11.4.06 11:07

Caryfuk.cz

Ahojky, máte některá zkušenosti z internetovým obchodem caryfuk.cz? Mají docela slušné ceny a tak sonduji. Díky za postřehy. věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22315
11.4.06 11:08

Veverko,
ja si od nich pred 2 tydny objednavala kocarek a prisel do 3 dnu…

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
613
11.4.06 11:14

Ahoj,
já mám taky jenom dobré zkušenosti. Mají tam nejlevnější hračky BRUDER.
Hana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
11.4.06 11:17

Ahoj,
taky se přidávám. Solidní jednání, zboží přišlo vpořádku.
Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1829
11.4.06 11:18

Ahoj Věrko,

no před Vánoci asi dost krutě nestíhali, takže už jsem se trochu bála, jestli ty hračky pro Matýska dorazí… :evil: Ale nakonec naštěstí dobrý…

Ale jsou opravdu hodně levní, takže jsem to riskla ještě jednou a o víkendu objednala. Snad budou rychlejší. :-) Docela jsem koukala, protože odrážedlo mašinka od Chicca je tam skoro o 500,– levnější než kdekoliv jinde. 8O

Zdravíme

Hanka a Matýsek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
11.4.06 11:25

Já s nima byla spokojená, měli opravdu nejlevnější. Jen jsem měla menší potíž při objednávání pláštěnky ke golfáčům, protože to zmršil výrobce a měla jsem menší problém to z nich vytáhnout, spíš odpovědi. Je fakt, že jsem strach už potom měla a už jsem jim i vyhrožovala soudem a hned to pak dorazilo:)
Ale kočár dorazil v poho a rychle a autosedačka taky.
GaB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
11.4.06 11:29

Díky holky, objednala jsem si u nich golfáče, tak vám když tak pak písnu jak jsem dopadla. Pěkný den věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2793
11.4.06 12:04

Já od nich objednávala fusak,přišel v pořádku,ale trvalo to skoro 3 týdny.Vím,mají napsáno,že lhůta na dodání zboží je až 3 týdny,ale já jsem z jiných obchodů zvyklá na rychlejší doručení.
Já mám zatím nejlepší zkušenost s www.detskydum.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
11.4.06 12:24

caryfuk

Dnes jsem jim zadala na jejich online formulář dotaz, kdy mi po objednání příjde kočár Twister a zatím žádná odpo, takže nevím, co si o nich mám myslet?

• Nahlásit
  • Citovat
6545
11.4.06 12:36

No nevim, ale musíš si uvědomit, že zas nejsi jedinej zákazník. Je fakt, že mi taky psali, že se moc omlouvají, že neodpovídají, ale že jsou dost vytížení. Znam to, p racovala jsem ve firmě, která takhle distribuovala a stavěla pc a bylo to stejný, prostě fofr a vyřizujou, jak rychle jen to jde. Dej jim den dva a pak jim písni znovu. Já je uháněla, když to všechno trvalo přes měsíc, kdy neodpovídali. Tím neříkám čekej měsíc, ale nečekej, že napíšeš a oni hned odepíšou. Tak to funguje většinou
GaB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
879
11.4.06 13:33

Ahoj, já jsem u nich objednával před Vánocema (no v půlce listopadu :roll: ) hračky.Objednávku mi potvrdili a po 3 týdnech, kdy jsem čekala, mi zavolali,že nemají tu nejdražší (a nejdůležitější) věc, tak jestli to chci. :evil: Opravdu mě naštvali, protože jsem týden před Vánocema lítala po obchodech a sháněla dárky pro kluky…
Teď jsem objednávala skluzavku na Ostrově pokladů a za 2 dny jsem ji měla doma. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
11.4.06 13:41

ahoj ja odsud koupila jidelni zidlicku,pokud jsi blizko brna tak si muzes zbozi vyzvednout na pobocce a nemusis platit postovne.mam zatim dobre zkusenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
11.4.06 15:16

Ahojky

taky jen samé dobré zkušenosti. Když něco není, tak se se mnou zkontaktovali a domluvily jsme se na alternativě.

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
11.4.06 17:48

Čaryfuk - dnes poprvé nákup!

ahoj holky, tak jsem právě objednala TWISTER golfky a jsem zvědavá jak brzy příjdou. Takže někdy zas odepíšu, podle toho jak budu spokojená? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
157
11.4.06 22:07

Jedině pozitivní zkušenosti. Objednávala jsem oblečení, hračky i golfáče, vše přišlo během dvou nebo tří dnů. A objednávala jsem to u nich práve proto, že to bylo zdaleka nejlevnější.
IvaPe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama