Časté kakání u miminka - Bio Gaia

Anonymní
7.10.19 07:23

Časté kakání u miminka -Bio Gaia

Ahoj, prosím o radu. Mám skoro 4,5 měsíční mimčo a od narození trpí na koliky. Dávám jí od narození Espumisan a pak jsem začala dávat probiotika. Začali jsme s Biopronem, koliky jí stále trápily, pak jsme zkusili kapky dr. Max, taky nepomohly a cca před 1-2 týdny jsme nasadili kapky Bio Gaia. Vždy kakala jednou max. 2× denně. Ale včera přes den 4×, v noci ještě dvakrát. Stolice není vodnatá, je jak má být ale malá hodně pláče, kroutí se, prdí. Nevíte s čím by to mohlo souviset? Jediné co mě napadá jsou ty kapky Bio Gaia, nebo možná se k nim neává ten Espumisan. Máte někdo zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6442
7.10.19 07:32

Kombinovala jsem Biogaia kapky i s espumisanem i s BabyCalm. Četnost stolice se u syna tak měnila, že jsem jí nepřikládala žádnou váhu, pokud se stolice nějak zásadně nezměnila. Pokud je kojená, zkusila jsi vysadit mléčné výrobky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.10.19 07:42

@Aduš8 je na UM. Ještě mě napadá, nemůže to souviset se zoubkama?

• Nahlásit
  • Citovat
132
7.10.19 08:03

Taky máme 4 měsíce pryč. Dávala jsem Espumisan, probiotika a teď jsem začala SAB simplex. Co bych dala za to, kdyby se mi rozkakal. Musím hodně pomáhat. Buď ráda, že kaka. Nebo zkus začít s příkrmy, třeba se to upraví. My na ně jdem poprvé dnes a začínáme dýní. Brambory a mrkev si myslím ucpávají. Což by zrovna u nás byl velký problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13549
7.10.19 08:12

Zkus příkrmy, náš malej kadil i 10× denně dokud byl jenom na mliku, jak sem dala zeleninku a kaši, tak kadi max 2× denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6442
7.10.19 08:33
@Anonymní píše:
@Aduš8 je na UM. Ještě mě napadá, nemůže to souviset se zoubkama?

Se zoubkama nevím, to souvisí spíš průjem a z mojí zkušenosti, ten spíše, až když rostou špičáky a stoličky. U prvních zubů to bylo v pohodě. Spíš bych řekla, že to souvisí s Vitamínem D, já ho teď tři dny vysadila, malá kakala i prděla sama a bez problémů. Jakmile jí ho dám, pomáhám teploměrem a trápí ji k večeru prdíky a to i přesto, že máme UM přímo na léčbu tříměsíčních kolik a nadýmání. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2684
7.10.19 08:59

Kolem 3.-4.měsíce se mi malý taky začal kroutit a měl bolavé břicho, vysadila jsem espumisan, který dostával od narození, a dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama