Reklama

Čekání až budeme tři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 11:34
Čekání až budeme tři

Ahoj holky,

5 měsíců se snažíme o miminko, ale nejde to, nějak se mi prodlužuje cyklus, takže jsem z toho moc smutna a pořád na to myslím. Snažím se ale to neřešit tak moc, neměřim si teplotu a ani to tak často neříkám příteli, aby se nás život netočil jen kolem vysněného dítěte.

Jak jste prosím překonaly ten čas čekání? Jak na to pořád nemyslet a pustit to za hlavu?

Myslíte, že je pět měsíců moc? Mám o 20 let staršího přítele (44) a já mám málo ženských hormonů, tak se bojím, zda to vůbec půjde.

Děkuji všem :srdce:. Všem držím pěsti. :srdce:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 11:46

Mám o 18 let staršího muže a je mu 45. Vzhledem k jeho věku jdeme příští měsíc do IVF. V tomhle věku fakt moc není na co čekat. Začali jsme to řešit po roce nedaření.

lachtanice86
Kelišová 6020 příspěvků 20.08.18 11:47

5mesicu nic není. My se snažili 3roky. A jestli máš málo hormonů, což je dost všeobecný, tak se domluv na gynekologii.

terzera
Kecalka 422 příspěvků 20.08.18 11:59

5 měsíců není ještě dlouhá doba, zatím než na gynekologii bych vsadila na bylinky, kontryhel například, nebo tinkturu z jeřábu ptačího :) dost mě srovnal hormony, neměla jsem MS rok a půl po vysazení antikoncepce a najednou po 3 měsících bylo vše v pohodě a to mně na gyn. už chtěli cpát zase nějaké umělé hormony. Nakonec jsem tedy dokonce otěhoteněla neplánovaně (už jsme mysleli, že u nás ani nené možné mít dítě :-D) ale osud to vyřešil sám. Stačí být v pohodě, myslet pozitivně a moc se na to neupínat :-).

kve-tinka
Závislačka 4366 příspěvků 7 inzerátů 20.08.18 12:08

Prostě na to nemyslím, mysl zabavuji nečím jiným. Teď jsem se vrhla na cvičení…takže když nebude mimi, bude postava. ;)

tininas
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 20.08.18 12:35
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

5 měsíců se snažíme o miminko, ale nejde to, nějak se mi prodlužuje cyklus, takže jsem z toho moc smutna a pořád na to myslím. Snažím se ale to neřešit tak moc, neměřim si teplotu a ani to tak často neříkám příteli, aby se nás život netočil jen kolem vysněného dítěte.

Jak jste prosím překonaly ten čas čekání? Jak na to pořád nemyslet a pustit to za hlavu?

Myslíte, že je pět měsíců moc? Mám o 20 let staršího přítele (44) a já mám málo ženských hormonů, tak se bojím, zda to vůbec půjde.

Děkuji všem :srdce:. Všem držím pěsti. :srdce:

Soustřeď se na Váš vztah. Užívej si, že si odpoledne řeknete, že večer jdete na večeři a do kina a jednoduše jdete. Nemusíte řešit hlídání apod. Nebo když někam jedete na výlet, tak nemusíte balit kočárek, příkrmy, tašku s plenami atd., ale jednoduše jedete na výlet.Taky to že se v klidu podíváte na film, nebo si v klidu jen tak popovídáte, aniž byste špicovali uši, jestli nebrečí mimi.
A to už vůbec nemluvím o sexu. :)

Až se mimi narodí - a ono se dřív, nebo později narodí. :) Tak na tyto chvilky budete Ty i Tvůj muž rádi vzpomínat, jaké to bylo. Poté bude vše hezčí o tom žádná, ale komplikovanější. A toho času jeden na druhého bude rozhodně míň. Vaše hovory se budou točit kolem plen, prdíků, kojení, příkrmů, správného vývoje …

Moc Vám dítě přeju a věřím, že to klapne, ale zkus se soustředit i na přítomnost a to co máte, než jen na budoucnost a to co budete mít.

Pandulka
Kecalka 415 příspěvků 20.08.18 13:15

Ze své zkušenosti (zatím zkušenost stálého čekání) doporučuju po půlroce poslat chlapa na spermiogram a sama si zajít na kontrolu na gyndu, jestli probíhá ovulace (snadno poznatelné ultrazvukem). Nás stále konejšili, že do roka v pohodě. Po roce sem chlapa vyslala jen pro jistotu na spermiogram, zjistili dost velký problém a je celkem pravděpodobné, že děti už nebude moci mít vůbec (mám taky staršího chlapa- 52 r. a už má 2 dospělé děti).
Jinak na neřešení pomohlo zjištění, že nemá cenu každý měsíc s napjetím čekat, protože se samo od přírody nic nestane a upnuli jsme se na koupi domku na vesnici a přestěhování se. :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >