Čekání na přiznání důchodu a zdravotko

10
28.7.23 11:42

Čekání na přiznání důchodu a zdravotko

Zdravím!

Maminka zrovna podala žádost o důchod. Budeme teď několik měsíců čekat na rozhodnutí, které je třeba pro zařazení do kategorie státních pojištěnců.

Jak teď postupovat co se týče zdravotka? Stav je takový, že zaměstnaná momentálně není a čeká na rozhodnutí o důchodu. Musí se u zdravotky přihlásit jako OBZP? A pokud tak učiní, budou ji zaplecené zálohy vraceny po vyřízení žádosti o důchod?

Předem díky :D :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24770
1.8.23 20:54

Starobní důchod?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
28.8.23 13:02

Omlouvám se za zpožděnou odpověď. Dovča. :(

@lucad77 píše:
Starobní důchod?

Ano, měla jsem na mysli starobní.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat