Čekání na přiznání důchodu a zdravotko
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Čekání na přiznání důchodu a zdravotko
Zdravím!
Maminka zrovna podala žádost o důchod. Budeme teď několik měsíců čekat na rozhodnutí, které je třeba pro zařazení do kategorie státních pojištěnců.
Jak teď postupovat co se týče zdravotka? Stav je takový, že zaměstnaná momentálně není a čeká na rozhodnutí o důchodu. Musí se u zdravotky přihlásit jako OBZP? A pokud tak učiní, budou ji zaplecené zálohy vraceny po vyřízení žádosti o důchod?
Předem díky
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Omlouvám se za zpožděnou odpověď. Dovča. ![]()
@lucad77 píše:
Starobní důchod?
Ano, měla jsem na mysli starobní.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit