Černá skvrna na genitáliích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 19:06
Černá skvrna na genitáliích

Dobry den chtěla bych poradit.Jiz par let (3-4) se mi udělala černá skvrnka na malem stydkem pysku a mám pocit ze se víc zvětšuje…je to proste černý nesoumerny flek cca 0,5/1cm velký. Mam se bát ze je to rakovina kuze? stydim se jít ke koznimu nebo gyndu ????

Reakce:
Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 4917 příspěvků 05.06.19 19:08

A to jsi 3-4 roky na gyndě nebyla, nebo co? Co je špatného se zeptat, může to být jen piha.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 19:10
@Aduš8 píše:
A to jsi 3-4 roky na gyndě nebyla, nebo co? Co je špatného se zeptat, může to být jen piha.

Byla ale nějak si toho asi nevšimla a zvetsilo se to teď poslední dobou a nemam čas tam jít

vendulaaa
Závislačka 4957 příspěvků 05.06.19 19:14

Tak si ten čas udělej. Nic lepšího ti tu nikdo neporadí.

J.O.V
Kecalka 377 příspěvků 05.06.19 19:15
@Anonymní píše:
Byla ale nějak si toho asi nevšimla a zvetsilo se to teď poslední dobou a nemam čas tam jít

Pokud je to černý nesouměrný flek, který se zvětšuje, vůbec bych neřešila jestli mam nebo nemám čas a letěla k lékaři. 8o

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14843 příspěvků 05.06.19 19:29
@Anonymní píše:
Byla ale nějak si toho asi nevšimla a zvetsilo se to teď poslední dobou a nemam čas tam jít

Jdi k lékaři. Co nejdříve

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 19:43

Koukni na googl nádory vulvy, jsou tam obrázky.

DeeDee.518
Kecalka 304 příspěvků 05.06.19 22:23

Kdyby šlo o pihu, zůstávala by pořád stejná. Ve chvíli kdy by se piha nějak rozpíjela, rostla atd. je obvykle průser na světě. Já moc nechápu, že se vám něco takového objeví a vy to 3 nebo 4 roky neřešíte. Čas na to zajít si na gynekologii, má každý. Vy tam spíš nechcete, protože se bojíte, co to bude, že jo? Neblázněte. Jestli je to nějaký průser, tak už existuje a zpátky ho nevrátíte. Ale když přijdete včas, dost možná vám s tím ještě budou umět pomoci…

Ou
Echt Kelišová 7799 příspěvků 05.06.19 23:31

Kdyby si chodila na pravidelné gynekologické prohlídky, tak už to máš vyřešené před 3 lety.

Mazej na prohlídku - argument stydím se a nebo nechci si udělat čas je fakt na hlavu.

alilauter
Kecalka 432 příspěvků 05.06.19 23:47

Na prohlidku běž, rovnou se objednej na gyndu i kožní. Může to být jen nějaká změna kůže, netřeba hned malovat čerta na zeď. Ale neztrácej čas a jdi hned. Kožní mají obvykle dlouhé cekačky, tak buď zkusit ukecat sestru, aby tě někam vmackla. Nebo některý kožní mají i dny bez objednání, ale budeš čekat. V každém případě jdi hned. Držím palce

P. s. já takhle vysilovala před pul rokem, malá piha se zvětšila a začala vystupovat. No už jsem viděla melanom. Naštěstí nebyl. Tak snad to i u tebe bude prkotina

Váš příspěvek
Reklama