Bouličky v podpaží, prosím o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lo
Kelišová 6083 příspěvků 05.06.19 16:48
Boulicky v podpaží, prosím o radu

Zdravím, udělaly se mi 2 boulicky velikosti většího hrášeku v podpaží. Je to 2 dny, jsem vyděšená. K lékaři půjdu v pondělní, ale ráda bych se zeptala, jestli s tím má někdo zkušenosti. Na pohmat jsou mírně bolestivé. Když se podívám do zrcadla a zvednu ruku, jdou vidět. Nemáte někdo zkušenost, prosím?

Reakce:
J.O.V
Kecalka 381 příspěvků 05.06.19 16:53

Tady je na tohle téma docela dost diskusí. Zkus pročíst. Je to pár dní, co se tu taky někdo ptal.

arinecka
Kelišová 6542 příspěvků 05.06.19 16:54

@Lo Mám, měla sem to před pár lety, z malinkých bouliček se mi udělali mega boule až k loktu a pěkně to teda bolelo. Šla jsem k lékaři, poslal mě na ultrazvuk, dostala jsem antibiotika. Cca za tři týdny to bylo pryč.

Zabatko
Závislačka 4756 příspěvků 05.06.19 16:56
@Lo píše:
Zdravím, udělaly se mi 2 boulicky velikosti většího hrášeku v podpaží. Je to 2 dny, jsem vyděšená. K lékaři půjdu v pondělní, ale ráda bych se zeptala, jestli s tím má někdo zkušenosti. Na pohmat jsou mírně bolestivé. Když se podívám do zrcadla a zvednu ruku, jdou vidět. Nemáte někdo zkušenost, prosím?

Také jsem to mívala, od té doby, co jsem zahodila komerční deodoranty a antiperspiranty a přešla na přírodní, tak se mi nedělají. :nevim:

pedigka
Ukecaná baba ;) 2093 příspěvků 05.06.19 16:59

Měla jsem jednu tvrdou boulicku v podpaždí velkou asi jako 2-3 hrášky. Do týdne byla boulicka pryč :think:.

murra
Kecalka 427 příspěvků 12 inzerátů 05.06.19 17:04

Jednou jsem měla bouličku v podpaží, nakonec to byl jen zanícený chloupek

Sůvička80
Kecalka 374 příspěvků 05.06.19 17:05

Uzliny nebo zanícené mazové žlázky. Radši si zajdi k se, ale určitě to nebude nic vážného.

stinga
Echt Kelišová 7788 příspěvků 05.06.19 17:54

@Lo tady to všichni bagatelizují, bohužel to může být i něco vážného

Váš příspěvek
Reklama