Odbourání xanaxu při antidepresivech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mony01
Povídálka 42 příspěvků 05.06.19 12:20
Odbourání xanaxu při antidepresivech

Maminky dostala jsem antidepresiva a k tomu xanax pocit pálení kůže PP.
Za jak dlouho se vám podařilo odbourat tento lék. Předem děkuji

Reakce:
Ou
Echt Kelišová 7694 příspěvků 05.06.19 13:16
mony01
Povídálka 42 příspěvků 05.06.19 13:35
@Ou píše:
12-15 hodin.http://www.sukl.cz/…SPC31234.pdf

Omlouvam se asi nerozumím odpovědi.

baimoli
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 05.06.19 19:58

Teď jsi dostala antidepresiva a xanax, chápu, že máš hodně otázek. Škoda, že ti tvůj lékař nevysvětlil. Musíš počkat několik týdnů, než dostatečně antidepresiva zaberou. Nestane se to ze dne na den. Ber zatím i xanax, dokud ti lékař netrefí tu správnou dávku antidepresiv. Může to navýšit, bude to podle toho, jak se cítíš. Když máš další návštěvu lékaře. Vyptej se na to. Může to trvat řádově týdnů i měsíců. Zkus se uklidnit, nečekej výsledky okamžitě. Až ti bude dobře, začnete pomalu vysazovat xanax.
PS: Ou mluvila asi o poločasu vylučování, t. j. za jak dlouho se vyloučí z těla

mony01
Povídálka 42 příspěvků 06.06.19 12:32
@baimoli píše:
Teď jsi dostala antidepresiva a xanax, chápu, že máš hodně otázek. Škoda, že ti tvůj lékař nevysvětlil. Musíš počkat několik týdnů, než dostatečně antidepresiva zaberou. Nestane se to ze dne na den. Ber zatím i xanax, dokud ti lékař netrefí tu správnou dávku antidepresiv. Může to navýšit, bude to podle toho, jak se cítíš. Když máš další návštěvu lékaře. Vyptej se na to. Může to trvat řádově týdnů i měsíců. Zkus se uklidnit, nečekej výsledky okamžitě. Až ti bude dobře, začnete pomalu vysazovat xanax.
PS: Ou mluvila asi o poločasu vylučování, t. j. za jak dlouho se vyloučí z těla

Moc děkuji za informaci. Beru ten s prodlouženym uvolňováním. A AD osmi den. Mám strach na závislost.

baimoli
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 06.06.19 15:48
@mony01 píše:
Moc děkuji za informaci. Beru ten s prodlouženym uvolňováním. A AD osmi den. Mám strach na závislost.

Tak ho za pár týdnů vysadíš, až zaberou AD. Hlavně se řiď pokyny lékaře a dodržuj dávky. Sama si je nenavyšuj. Mají se brát krákodobě, jako pomoc než právě zaberou AD a bude se ti v mozku tvořit dostatek serotoninu.

mony01
Povídálka 42 příspěvků 06.06.19 16:16
@baimoli píše:
Tak ho za pár týdnů vysadíš, až zaberou AD. Hlavně se řiď pokyny lékaře a dodržuj dávky. Sama si je nenavyšuj. Mají se brát krákodobě, jako pomoc než právě zaberou AD a bude se ti v mozku tvořit dostatek serotoninu.

Mám doporučeno půlku nebo celý jednou denně. Po dohodě s dr. Si můžu vzít půlku ráno a půlku večer. Včera jsem si vzala půlku v 11.00 a. na noc čtvrtku. Dnes půlku ve dvanáct. To pálení kůže je dost nepříjemný a dotoho ta slabost. Nohy ruce.

Váš příspěvek
Reklama