Černá stolice po zmrzce?

Anonymní
20.7.19 07:37

Černá stolice po zmrzce?

Tak jsem se dnes strašně lekla. Moje stolice byla na půl normální a na půl černá. Hned jsem si vyhledala co to může být :( Napadlo mě ale, že to může být po včerejší zmrzlině, která byla naprosto černá. Může to po ní být?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4849
20.7.19 07:51

Urcite. Spoustu barviv telo jen bez uzitku vylouci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8833
20.7.19 08:42

Určitě je to po té zmrzlině ;-) malá dcera to měla také

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24386
20.7.19 08:49
@Anonymní píše:
Tak jsem se dnes strašně lekla. Moje stolice byla na půl normální a na půl černá. Hned jsem si vyhledala co to může být :( Napadlo mě ale, že to může být po včerejší zmrzlině, která byla naprosto černá. Může to po ní být?

a když si dáš řepu, budeš čůrat červeně, po máku budeš mít zase mák ve stolici…tím jsme se bavili už jako děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5863
20.7.19 10:02

Nejhorší je smrt z vyděšení. Bylas v Krumlově? Tam mají černou zmrzlinu. Ano, může to být z toho, zcela jistě neumíráš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8833
20.7.19 11:21
@Kfětoslava píše:
Nejhorší je smrt z vyděšení. Bylas v Krumlově? Tam mají černou zmrzlinu. Ano, může to být z toho, zcela jistě neumíráš

děti ji měly na zámku Červená Lhota. Černá zmrzlina i černý kornoutek. Ochutnala jsem a nijak mě nezaujala :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1598
20.7.19 12:12

Ja měla po černé zmrzlině černou stolici 2 dny, takže klid :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5863
20.7.19 12:18
@cell píše:
děti ji měly na zámku Červená Lhota. Černá zmrzlina i černý kornoutek. Ochutnala jsem a nijak mě nezaujala :roll:

Tahle přesně byla v Krumlově. Byla ostružinová a moc dobrá. Akorát každý vypadal, jakože líže asfalt :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2552
20.7.19 13:11

U nás dělají černou višňovou a je super. A stolice druhý den taky černá, barví se snad prý aktivním uhlím, tak je to holt černé i při opouštění těla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama