cerna stolice u miminka

860
22.12.05 17:38

cerna stolice u miminka

ahoj maminky,
u naseho miminka se dnes objevila tmave hneda az cerna stolice, vydesilo me to, mala je jinak vesela jako vzdy, teplotu nema, at patram jak patram, nevim, cim to je…nemate s tim nekdo zkusenost???
Diky, Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

98
22.12.05 17:47

A nezačalas jí dávat třeba železo? Po železe je stolička černá. Nebo taky po borůvkové výživě - ale na tu jste asi ještě malí… Jinak nevím…

Zdraví

Gábina + malý Ríša (16m)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
860
22.12.05 17:56

Gabi, nic takoveho, ani zelezo ani boruvky, je plne kojena, ja jsem taky nesnedla nic… vazne nevim, cim to..

Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6429
22.12.05 19:02

Nemohl něco takového zbaštit od někoho jiného např. při hlídání?

Jinak je to divné… :-)

Stolice hodně tmavne když je nadýmavé jídlo a hodně se prdíkuje.. pak je tmavší - prý oxiduje už vevnitř.. jinak hovínko také na vzduchu ztmavne.. tak jestli jste neměli něco nadýmavého?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
860
22.12.05 19:26

Efino, ne vubec, je cely den se mnou.. asi jsem snedla neco ja, snad to bude ok. Ja jsem strasnej plasan:))

Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2793
22.12.05 19:39

Radulko,
nechci tě zbytečně plašit,ale u dospěláků bývá černá stolice,když je v ní natrávená krev…
Já bych pro klid duše asi brnkla na dětské,tam ti řeknou,co a jak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6429
22.12.05 19:48

Co se týká krve ve stolici, tak mi doktorka k natrávené krvi = nitkám řekla, že když se během 24 hodin nebude taková stolice opakovat a ani v další nebudou, tak nic. Kdyby znovu, tak do nemocnice..

Jediné černé nitky, co jsme kdy ale měli, byly z banánu, ten ale asi ještě nebaštíte..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12468
22.12.05 20:33

Ahoj, cervene nitky krve jsou kdyz je ta krev „cerstva“ , tj. nenatravena a je ji malo. Pokud by bylo krve hodne a krvacelo neco hodne nahore v travicim traktu, tak by byla cela stolice uplne cerna (ale uplne cerna jako kolomaz ne hneda) taky to muze byt pokud mas nejake zraneni na bradavce (nemusis si toho ani vsimnout ale pri kojeni to mimi ucinne „vysava“). V kazdem pripade bych pockala na dalsi kakani a kdyz bude v pohode, tak myslim, ze neni treba plasit. Ahoj Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
22.12.05 22:23

Malý si jednou ublinknul krev. Vyděsilo nás to, tak jsem jeli do nemocnice. Naštěstí byl v pořádku. Zjistilo se, že krev nacucl z bradavky. Já jsem to vůbec nepoznala. Už se nám stalo tak 3-krát, že měl krev ve stolici. Jednou dokonce po kojení jsem měla na bradavce kapku krve. Už jsem ale nebyla tak vyděšená. ( Měla jsem totiž jistotu že je malý zdravý)
Tak snad to nebude nic vážného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
860
23.12.05 13:04

ahoj holky,
tak černá stolice nás opustila, ale vážně nevim, z čeho byla, nic jsem nejedla a malá je plně kojená, nic jinýho jí nedávám. Tohle bylo, jak kdybych jí do plíny hodila kus namočenýho uhlí… Hlavně, že je to pryč.

Tak krásné Vánoce!!

Radka a Amálka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
422
13.1.19 09:07

Obnovuji diskuzi, pro dalsi maminky. My se ted vratili z nemocnice. Mala mi blinkala krev a kakala cerne. Viditelne ragady jsem nemela a v odstrikanem mliku taky nic.

Takze maala byla 36 hodin na nutrilonu a ja jen odstrikavala, aby se zachovala laktace.

Vysledek, ze mala tahala krev ze me - ma vetsi tah nez odsavacka. Po 2 dnech uz zase kojim a vse v poradku.

Doporuceni od lekare - nechat prsa vzdy odpocinout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama