Čerstvé těhulky s TP leden/únor 2015

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
746
4.6.14 15:49

@Gab9 děkuji. Jak to zes byla v nemocnici?

  • načítám...
1301
4.6.14 16:01

10+0 a termín 1.1

  • načítám...
302
4.6.14 16:07

@hantom, měla jsem hrozné bolesti v břiše, prodělala jsem v posledním roce několik zánětů, takže jsem měla docela nahnáno a nevěděla jsem, co to je. na pohotovosti viděli něco na UTZ a nevěděli, jestli to není prasklá cysta nebo krevní sraženina, tak si mě tam nechali a čekali… až v pátek našli prcka. :-)

  • načítám...
5239
4.6.14 16:17

Ahojky..je krasny vedet ze nas je takhle moc s cerstvima prdolkama v brisku..me ceka prvni utz zitra..mela bych byt 5 tt..moc rada bych chtela uz slyset srdicko ale to bude jeste brzo..minuli tehulkovani jsem se ho nedockala..zamlkly potrat v 7 tt..doufam ze tohle dopadne liip..vsem drzim palecky..

  • načítám...
746
4.6.14 16:28

@Gab9 tak to sou nervy :( hlavně ze to dopadlo dobre.

  • načítám...
302
4.6.14 16:40

@hantom, jojo, už pěkně tloustneme, jsme pěkně nervozní, vzteklí, plačtivý, hladoví, ospalí… :-) :-)

  • načítám...
302
4.6.14 16:42

@Jitus.Slavickova, tak to je mi moc líto, ale teď to bude všechno v pořádku :-)

  • načítám...
5239
4.6.14 16:52

Taky myslim, tolik to neresimnehledam furt nekde njaky kraviny…chovam se normalne..

  • načítám...
251
4.6.14 19:09

Tak nakonec jsem to vydrzela a nerekla to… :dance: mati jen naznacila, takze asi pochopila, porad se ptala co, co…ale pak rekla ze vsak ono se to vyklube samo, az bude chtit ;) jedina segra to vi uz od zacatku, nejakou poradkyni mezi maminama jsem prece potrebovala :lol: na dalsi kontrolu jdu 18.6 takze pokud bude vse v poradku, coz musi, tak pak uz to urcite reknu :potlesk: Holky je to krasne ze ;)

  • načítám...
251
4.6.14 19:12

A Jitus, urcite bude vse v poradku, budu drzet palecky at to tukanicko :srdce: pekne nahlas slysiiiis :*

  • načítám...
5239
4.6.14 19:37

Dekuju…zitra asi jeste ne ale..jsem 5tt teda pokud byla ovulka jak mela..uvidime zitra a dam vedet :)

  • načítám...
251
4.6.14 20:01

Urcite dej vedet a my drzime pesti :palec:

  • načítám...
3374
4.6.14 20:19

@komsomolka No zkušená jsem a není to tak dávno co jsem si prožila tu hruzu po porodu…poporodni komplikace, zánět v nástřihu - něco mi tam zanesli a nechali mě trpět dokud se mi celej nástřih nerozešil a nedošlo jim, že fkt nekecám že mě to bolí…až když jsem brečela a jenom ležela a nemohla chodit, tak si všimli..no děs…ještě k tomu ma malej vrozenou vadu…tak se bojim co bude holky…takhle brzo na to vážně nějak ještě nejsem připravená…zitra ráno jdu testovat…popravdě trochu doufám, že jsem se spletla… vubec si nedokážu představit byt po 8 měsících zase těhotná, vždyt mam doma mimino a mam mit další? Chci další, ale takhle brzo…myslela jsem až malymu budou třeba tak 2…achjo…držím palce všem ať slyšíte :srdce:

  • načítám...
34
4.6.14 21:33

Ahojky, tak já se k Vám hradě také hlásím, poslední MS 23.4, dnes jsem přesně 6TT a to jsme se snažili téměř rok :) už 14 dní stále nevěřím :) Na první kontrolu jdu až 17, ale kdo to má vydržet tak dlouho :)

  • načítám...
3374
4.6.14 21:36

@Janullik Ahojky gratuluju! To znám, o prvního jsme se snažili 15 mšsíců, tak přeju ať je vše ok :-)

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty