Červ v kaštanu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1.zizi
2.12.13 10:35

cerv v kastanu

Holky ja se poblejuuuu…emiminuju a jim pri tom kastany…u jednoho jsem si vsimla jako by chomace malych vajicek, ale rikam si, ze to se mi jen zda a jim dal…a ted jsem kousla do dalsiho a tam CERV…velkyyy tlusty CERV :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion:…proboha jak muze byt v kastanu CERV???..pri pomysleni, kolik jsem jich sezrala pri koukani na tv vecer ve tme…FUJTAJXL budu to mit pred ocima jeste na smrtelny posteli :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
K-Black
2.12.13 10:37

@1.zizi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: já takhle nejedla kolik let rohlíky ;)

• Citovat
  • Nahlásit
585
2.12.13 10:38

Koukni na Beara Gryllse..„Nutné k přežití“. První lekci máš za sebou :mrgreen: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.zizi
2.12.13 10:39

@K-Black jo, ale v rohliku se to upece a nehybe se to..co kdyz je to neco nebezpecnyho a ted mi to naklade do bricha vajicka :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1.zizi
2.12.13 10:41

@KattyK znam, ale on za to dosava zaplaceno..co za to mam ja?… :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
K-Black
2.12.13 10:43
@1.zizi píše:
@K-Black jo, ale v rohliku se to upece a nehybe se to..co kdyz je to neco nebezpecnyho a ted mi to naklade do bricha vajicka :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :mrgreen:

to jo, ale on to nebyl nějaký pidi červíček, to byl tak 3 cm velký černý brouk 8o

• Citovat
  • Nahlásit
585
2.12.13 10:46

@1.zizi No to je pravda :think: Ale jsi statečná a navíc, přežít takový šok 8o :) Na mně jednou koukala žížalka v cukrárně z vršku zmrzlinového poháru (asi z ořechů). Pohled „z očí do očí“ byl tak intenzivní, že jsem zabouchla katalog a svatební dort objednala jinde :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.zizi
2.12.13 10:48

@K-Black jo rohliky a ovocny jogurt jsem nejedla celou zakladku a gympl…v rohliku bezne nejaky ten chorustik, nebo dokonce vajgl :cert:…a v ovocnem jogurtu kousu, kousu a kdyz vidim, ze ten kusu ovoce nejde rozkousat, tak to vytahnu a byl to kemr, nebo nejaka neidetifikovatelna zelena vec :poblion: :poblion: :poblion:..zvacela jsem tyden :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
1.zizi
2.12.13 10:50

@KattyK stejne maji si to zkontrolovat zvlast, kdyz to prevazne jedi deti :cert: :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
K-Black
2.12.13 10:52
@1.zizi píše:
@K-Black jo rohliky a ovocny jogurt jsem nejedla celou zakladku a gympl…v rohliku bezne nejaky ten chorustik, nebo dokonce vajgl :cert:…a v ovocnem jogurtu kousu, kousu a kdyz vidim, ze ten kusu ovoce nejde rozkousat, tak to vytahnu a byl to kemr, nebo nejaka neidetifikovatelna zelena vec :poblion: :poblion: :poblion:..zvacela jsem tyden :poblion:

kemr :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
6663
2.12.13 11:09
@1.zizi píše:
Holky ja se poblejuuuu…emiminuju a jim pri tom kastany…u jednoho jsem si vsimla jako by chomace malych vajicek, ale rikam si, ze to se mi jen zda a jim dal…a ted jsem kousla do dalsiho a tam CERV…velkyyy tlusty CERV :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion:…proboha jak muze byt v kastanu CERV???..pri pomysleni, kolik jsem jich sezrala pri koukani na tv vecer ve tme…FUJTAJXL budu to mit pred ocima jeste na smrtelny posteli :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion:

No cooo, tak sis dala proteinovou bombu, no bóže :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ne, vážně, já bych asi vrhla :poblion: No, bohužel se to v potravinách vyskytuje, ale mňamka to není. Naštěstí už se mi dlouho nepoštěstilo na takovou dobrotu narazit. Už jsem se párkrát pracovně dostala do pekáren (vždy velké fabriky) a o nějaké extra čistotě tedy nemohla být řeč, myši byly zcela obvyklými obyvateli :zed: Nějaký ten červíček a brouček se do pečiva taky celkem lehce dostal :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.zizi
2.12.13 11:14

@bartsch me spis prekvapilo, ze zrovna v kastanu…jinak ovoce a zeleninu bezne kontroluji…a pecivo…taky proto ho male zrovna necpu…ja zase na skole byla na brigade v jidelne ve fabrice a to byl teprve rachot…vyvar se delal ze stejnych kosti 14 dni…jatra zelena a zkazena co s tim udelame?..no co prece se to nevyhodi knedlicky+hooodne cesneku a do polevky :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
6663
2.12.13 11:27
@1.zizi píše:
@bartsch me spis prekvapilo, ze zrovna v kastanu…jinak ovoce a zeleninu bezne kontroluji…a pecivo…taky proto ho male zrovna necpu…ja zase na skole byla na brigade v jidelne ve fabrice a to byl teprve rachot…vyvar se delal ze stejnych kosti 14 dni…jatra zelena a zkazena co s tim udelame?..no co prece se to nevyhodi knedlicky+hooodne cesneku a do polevky :poblion:

Kaštany, ořechy, tam je všude můžeš najít. Vždyť syn si v říjnu donesl domů z venku žaludy a ze dvou na něj pak v teple vykoukli červíci :lol: Babička je spláchla do dřezu a syn se rozčiloval, jak to mohla udělat, vždyť červ je taky živý tvor :mrgreen: Tak jsem mu vysvětlila, že toto je škůdce a litovat ho až tak zase nemusí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lucenka
2.12.13 11:29

Z toho bych se :poblion: Mám fobii ze všech těhle hnusných potvor, který lezou do jídla.
Jinak jsem našla, že každý sní v průměru 500g hmyzu za rok.

• Citovat
  • Nahlásit
1.zizi
2.12.13 11:29

@bartsch prdola :srdce:..je jak ja…taky se biju za kazdou musku :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat