Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Prosím o radu.
Chtěla bych na zahradu česnek obrovský
http://www.garten.cz/…anum-cesnek/-
moc se mi líbí, ale mám problém ho sehnat v e-shopech. Teda jestli ještě není brzy ![]()
Nemáte nějaký tip, kde ho koupit??? Přijde mi to jako nesehnatelné zboží…
Děkuji.
Našla jsem pouze semínka http://www.levnerostliny.cz/…teum-semena/ jinak nevím ![]()
Česneky se, stejně jako jiné cibuloviny, sází na podzim… Dobrý výběr je zde – http://www.lukon-glads.cz/…m-cesneky-15
@ivuska.h děkuji, ale moc jsi mě nepotěšila
…už jsem se těšia, že letos to tam budu mít…nojo, jsem zahradník z leknutí ![]()