Jak vybrat cestovní postýlku?

1168
31.5.05 11:49

cestovní postýlka

Ahoj holky,
našla jsem si starší diskuzi na toto téma, protože zrovna řeším, jakou cestovní postýlku zakoupit, ale byla docela stručná, takže to zkusím znovu. Jakou cestovní postýlku byste mi doporučily? A jak to vlastně funguje? Jak se skládá, kolik váží, atd… Uvítám veškeré info… :roll: Asi se tam nedá dát to mimčo tak aby neleželo úplně dole, ale vysoko jako v normální postýlce, že? Poradíte, kterou mám koupit, popř. kde se dá sehnat za dobré penízky? Ještě jsem neměla čas prohledat internetové obchody. Zkouším to přes vás, bude to jistě rychlejší a navíc není nad zkušenost a doporučení, že:)
Díky moc, Julie a Albert, 2 a půl měsíce

Jo, ještě jsem zapomněla…
Lesino, pokud zavítáš…, pozdravuj Dráčata. Tvůj deníček o kojení byl super. Díky! Mám ho vytštěný a moc mi pomohl. Máme za sebou několik spurtů a stále plně kojíme. Včera teda dostal poprvé fenyklový čajík, když bylo tak dusno.
Mějte se j.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

129
31.5.05 12:07

Ahoj Julie,
tak my jsme koupili postýlku od firmy BaB, teda alespoň je to napsáno na obale :D Stála 2990 Kč. Máme ji od minulého roku, máme syna květen 2004, takže jsme hojně využívali minulé léto a podzim a teď opět vyrážíme. Výhoda je, že má jako doplněk nastavitelnou výšku. Tedy spíš se dá posunout nahoru, když je miminko ještě malinké, neleží až dole. No, těžká je dost..... fakt nevím, kolik váží, ale je to záhul.
Rozkládá se jednoduše, jen roztáhneš a zajistíš. Je to během dvou minut hotové.
Tak snad jsem vše napsala.
Mějte se krásně a hezkou dovču.
Alča a Péťa 12měs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2133
31.5.05 12:42

Ahojky,
máme postýlku Chicco Caddy. Jsem s ní spokojená, má síťku ze všech čtyř stran, tmavou, takže je přes ni dobře vidět, matračka je dobře polstrovaná, pevná a nešustí.
Kupovala jsem ji tuším za 2100,– a teď jsem ji viděla v letáku z Makra za 1700,–!!! - to je skvělá cena, za tu se prodávají normálně v akci postýlky se světlou síťkou jenom ze dvou stran a s šustící matračkou. Z těch bych ti doporučila Cam Nanna, tu jsme si předtím hojně :-)) půjčovali a byla fajn.
Při nákupu si dej pozor, aby ta noha, co drží střed matračky nebyla sama samička :-)), protože to pak dělá na matračce hrbol. (Má to tak Hauck u některých postýlek, kamarádka z toho byla dost špatná…všimla si toho, až když jí dcera povyrostla…)
Dobře vyber!
Sylva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
31.5.05 12:53

Ahoj,
my mame postylku Bohemia Patron, stala okolo 3000,– :( ale je super! Je bezva, ze ma vlastni vlez, takze si maly muze odpocinout, kdy se mu zachce :wink:
K te vysce - prodavaji nastavce (tusim okolo 700,–), ktere se na postylku „pricvaknou“ a mimi je ve standardni vysce. Me ten nastavec pripadal zbytecny, ale po zkusenostech si ho na druhe mimi urcite poridim - je to pohodlnejsi, ze se nemusis tak ohybat, kdyz mimi ukladas nebo zvedas :D
Hezky den!
Eliska a Kubik (14m)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1168
31.5.05 13:21

Děvčátka, děkuji za rychlé odpovědi. Moc mi to pomáhá při výběru.
Sylvi, jak u nás spala Terka s Klárkou, málá spala v té cestovní postýlce, a když jsem ji tam dávala úplně dolů, měla jsem co dělat. Byla jsem v sedmém měsíci:), takže určitě půjdu do takové, která má nastavitelnou výšku matrace.
Ještě jedna věc. Ta barva, světlá nebo černá, to není jedno? A z čeho jsou vyrobeny ty nešustící?
j.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
31.5.05 13:25

ahoj,my máme Hauck a jsem s ní spokojená. Těžká je tedy hrozně, ale to budou asi všechny. Nastavitelnou výšku bohužel nemá, ale my to vyřešili tak, že v místech, kam často jezdíme máme 3 polystyrenové desky, které vložíme na tvrdé dno a navrch dáme ještě matraci klasickou. Zdá se mi to nyní pro mimi optimální neb má teprve 2 měsíce. Největší předností této postýlky pro nás byla cena - koupili jsme ji v Německu za 900 Kč! :) Pa, Ziza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2133
31.5.05 13:36

Juli,
ta nase matracka ma vrsek normalne bavlneny, takze to nesusti…ta Cam to ma sustakovy a je to fakt velky rozdil…jo a taky se na ni blbe natahuje prosteradlo (ma matracku pridelanou suchymi zipy protazenymi skrz dno) - to ta Chicco nema, je tam tema suchacema proste prilipnuta a prosteradlo tam tim padem jde normalne natahnout.
A ta sitka…pres tmavou jde mnohem lip videt, ta bila to asi nejak odrazi nebo nevim, ale je to tak :-)))
Polohovani - ten nastavec na vyssi patro :-) se da koupit zvlast a myslim, ze vetsina postylek ma asi stejny rozmer, takze to bude urcite sedet…

Jeste jedna vec…my jsme si cestovni postylku zacali pujcovat az tak v pul roce…do te doby, kdyz jsme nekdy nocovali, tak spal Ondra v korbe od hlubokeho kocarku…takze neboj, i tak se to da resit a casem trebas ani ten nastavec nebudes potrebovat (teda urcite ne, pulrocni dite uz bych tak nahore nenechala :-)))

Vic uz nevim :-))
Ahojky
Sylva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
147
31.5.05 14:14

tak my jsme včera koupili v Makru tu Chicco Caddy za necelých 1800. Ještě jsme jí nesložili ale moc se těším. Myslíte, že má smysl pořizovat to zvýšené dno pro 4 měsíční mimčo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1168
31.5.05 20:33

Karkulko, já myslím, že jo. Bertík bude mít v době první dovolené taky 4 měsíce a určitě do toho půjdu. Mně připadá, že spí na zemi, když je to bez toho nádstavce.
j.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama