Četnost stolice u 7měsíčního dítěte

64
25.2.16 08:49

Četnost stolice u 7 měsíčního dítěte

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli některá maminka nemá zkušenost s častou stolici u svého prcka. Malý je plně kojen + s přidánim přikrmu(oběd-zelenina, svačina-ovoce, večeře-kaše.)Příkrmy dávam už skoro 1,5měsíce a stolici měl tak 3× denně, no posledný týden jí má i co 2 hod. včetně noci.Po příkrmu má tuhší konzistenci, no po kojeni klasickou co mívají kojenci. Nemá teplotu, ani neplače, jenom pořád kaka. :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

792
25.2.16 09:37

V 7 měsících ma teda prikrmu dost, takze asi proto…vynechala bych kasi na noc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
25.2.16 09:53

No ja jsem mu to začala dávat na doporučení doktorky. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
25.2.16 09:57

Spis bych se řídila svým dítětem a instinktem nez lekari, kase na noc jsou treba jen trendem u nas, vsude jinde kdyz uz kase tak na snídani, protoze dost zatěžují trávicí systém, obsahují dost sacharidů..nektere deti po kasi špatne spi a trápí je bolesti bříška..
Zkuste se treba inspirovat Margit Slimakovou
http://www.margit.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1231
25.2.16 10:05

Nerostou mu zuby? Mám stejně starého, káká 1× za den, ale když začaly lézt zuby tak i co 2h, jinak bez breku, teplot.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
25.2.16 10:12

Mám 2 syny a u prvního nebyl problém, hlásil se o jídlo co 3 hod a ten druhy by byl na prse i co hodku, dokonce i v noci. A když před ním někdo bašti, ptá jsi o jidlo. Kaši na noc mu dělám asi 3 týden a to ryžovou se svým odstříkaným mlékem max 90 ml)a po uložení do postylky vydrží spat tak 4 hod pak se ale budí co 2 hod. Děkují ale za odkaz. Už jsem o ní slyšela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
25.2.16 10:26

Zubky zatím nemá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
25.2.16 10:27

A doktorka kontrolovala moč a tá je v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22697
25.2.16 11:35

Já měla takovou druhou a zůstalo jí to :D Kaká tak 4× denně a je jí 2,5. Nenapadlo mě to řešit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
25.2.16 12:07

Někomu kase na noc vyhovují někomu ne..kazdopadne rýžová je jeste ok..ja davala a dávám vecer to, co ma na obed :lol: hodne zeleninové polévky do roka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1231
26.2.16 09:30

@Katenkka Právě proto :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu