Chodí kontroly na nemocenské i po 19. hodině?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
101960
24.5.16 09:24
@kopejka píše:
Když nemůžeš práci vykonávat mají tě přeřadit, když není kam zůstáváš doma za 100% ;)

Přesně tak, není to důvod pro neschopenku, pokud tu práci nemůžeš vykonávat z důvodu toho, že je nevhodná pro těhotnou. Pokud je práce vhodná a člověk má zdravotní problémy, tak tam je to samozřejmě něco jiného a je to na neschopenku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
567
24.5.16 09:35

Na me v tehu nebyla ani jednou a to jsem mela vychazky nejak dve hodky dopolko a dve odpolko? :roll: nebo jak to je :mrgreen: v praci sem marodila pres tri mesice a nic a kamarad ve stejnem zamestnani marodil 2mes a byla na nej kontrola 3× pred 10h dopolko :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
278
24.5.16 09:37

@haxnicka Ahoj, já jsem na rizikovém od února, asi měsíc jsem musela jen ležet. Na mě ještě kontrola nepřišla, ale to neznamená, že nepřijde. Vycházky dodržuji a upřímně už se vždy před koncem vycházek těším domů do postele. Těch 6 hodin mi stačí.

A myslím, že i po sedmé ti kontrola může dojít. Podle mě nemůžou dojít v době nočního klidu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
970
24.5.16 09:38

Ano chodí, do 22:00 hodin, pak ráno od 7:00 Nemůžou přijít jen v době nočního klidu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9719
24.5.16 09:51

Samozdřejmě 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Kacik1988
24.5.16 10:48

Podle mě záleží na tom kdo to vykonává. Můj partner byl na nemocenské, ale k lékařům musel i mimo vycházky a jednou zazvonila kontrola zrovna když byl u lékaře. Říkám chlápkovi že partner to samozřejmě bude mít doložené když je na kontrole a jestli chce přijít déle, že v 15:00 by měl pertner být doma. A úředníček se podrbal na hlavě a řekl mi,,víte co, já už takhle po druhé hodiné chci mít klid a né ještě chodit po lidech… " takže asi tak.

  • Citovat
  • Upravit
15195
24.5.16 11:00

@kopejka
chadi kontroli? samozdřejmě :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12651
24.5.16 12:09
@Ellusa píše:
@karkarka Když už, tak „samozřejmě“ bez toho „D“ 8)

Zkus si poskočit ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15195
24.5.16 12:18

@Ellusa poposedni 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12651
24.5.16 12:19
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15195
24.5.16 12:28

@Ellusa Třeba to berou jako spisovnou variantu slova samozřejmě :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9719
24.5.16 12:36
@karkarka píše:
@kopejka
chadi kontroli? samozdřejmě :)
:mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
567
24.5.16 12:38

A mozna jeste zalezi jak casto je clovek na neschopence…ja ji treba mela po x letech a kolega z prace 2× 3× do roka, bydlime ve stejne obci a stejne sme marodili a na nej prisla kontrola a na me neee. Bud to byla nahoda :nevim: a to bydlime cca 200m od sebe :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1695
24.5.16 12:43

Byla jsem na rizikovým 3 měsíce - přišla mi kontrola 3× (poprvé z práce, pak 2× ze sociálky, jednou dopolko, jednou v asi půl 9 večer…
Jako neriskovala bych to (pokuta je až 20.000,–), a pokud tvůj stav nedovoluje chodit do práce, myslím, že bys ani neměla večer trajdat po kavárnách :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
970
24.5.16 13:36

@AjinaVlada jasně že je to náhoda, návštěvy vybírá PC systém.
Mě přišla jedna v 21,00 hod a druhá hned následující den v 8,00…ten samý kluk a bylo mu to víc než trapné, ale musel. Měla jsem po autonehodě, pár dní propuštěná ze špitálu…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty