Chodí kontroly na nemocenské i po 19. hodině?

64
24.5.16 08:59

chadi kontroli na nemocenske i po 19 hodine??

Ahoj chtela bych se zeptat od minuleho tydne jsem na ryzikovim z duvodu narocnosti me prace a vychazky mam od 13 do 19 taky by me zajimalo jestli i po 19 chodi kontroli ma mamka rikala ze ne ze se nemusim bat, ale ro se me nezda nemate stim nekdo zkusenost??? Dik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
78684
24.5.16 09:03

@haxnicka Mohou chodit a jednou u mě byla těsně před osmou… a neschopenku z důvodu náročnosti práce raději nebudu komentovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5639
24.5.16 09:03

@haxnicka
Sice to nebylo v tehotenstvi, ale pri bezne nemoci.Ale prisla mi kontrola o vikendu…Tak si myslim, ze se muze objevit i po 19:00.
Kazdopadne ted jsem byla v PN kvuli rizikovemu 3 mesice a neprisla ani jednou.Ale zas sestre ano. Takze je to velmi individualni. Kazdopadne vychazky bys mela dodrzovat, od toho jsou. Ikdyz je to otrava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5639
24.5.16 09:05

@j.a.n.i1
Tak zalezi v jakem je asi stupni tehotenstvi.Ale ja sla take na rizikove, nebot uz jsem nemohla praci vykonavat.Ve vyssim stupni tehotenstvi.
Tak nevim, proc hned ten utok.Pisi to v dobrem, jen me zarazil tak rychly soud nad dotazem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9720
24.5.16 09:07
@j.a.n.i1 píše:
@haxnicka Mohou chodit a jednou u mě byla těsně před osmou… a neschopenku z důvodu náročnosti práce raději nebudu komentovat.
:mrgreen: Samozřejmě, že přijít může až se o 22:00, já pro změnu nebudu komentovat ryzikoví :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9720
24.5.16 09:08
@sara1000 píše:
@j.a.n.i1
Tak zalezi v jakem je asi stupni tehotenstvi.Ale ja sla take na rizikove, nebot uz jsem nemohla praci vykonavat.Ve vyssim stupni tehotenstvi.
Tak nevim, proc hned ten utok.Pisi to v dobrem, jen me zarazil tak rychly soud nad dotazem.

Když nemůžeš práci vykonávat mají tě přeřadit, když není kam zůstáváš doma za 100% ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12085
24.5.16 09:11

Já zas nebudu komentovat kontroli :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
24.5.16 09:14

Je mi jasny ze se maji dodrzovat vychazky, ale preci jen se muze sta ze se nekde zapomenu :) a nebude to pravidlem samozdrejme. Za odpovedi dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.16 09:15

Mě během těhotenství dorazila kontrola třikrát..
Jednou ráno kolem deváté hodiny a pak dvakrát večer..o půl sedmé a těsně před osmou.
Takže pak už jsem vycházky raději dodržovala na minuty přesně :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
12085
24.5.16 09:24

@haxnicka No tak když se někde zapoměneš, tak se může stát, že zrovna přijde kontrola. Je na volbě každého soudruha, jestli to riskne :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78684
24.5.16 09:24
@kopejka píše:
Když nemůžeš práci vykonávat mají tě přeřadit, když není kam zůstáváš doma za 100% ;)

Přesně tak, není to důvod pro neschopenku, pokud tu práci nemůžeš vykonávat z důvodu toho, že je nevhodná pro těhotnou. Pokud je práce vhodná a člověk má zdravotní problémy, tak tam je to samozřejmě něco jiného a je to na neschopenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
24.5.16 09:35

Na me v tehu nebyla ani jednou a to jsem mela vychazky nejak dve hodky dopolko a dve odpolko? :roll: nebo jak to je :mrgreen: v praci sem marodila pres tri mesice a nic a kamarad ve stejnem zamestnani marodil 2mes a byla na nej kontrola 3× pred 10h dopolko :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
278
24.5.16 09:37

@haxnicka Ahoj, já jsem na rizikovém od února, asi měsíc jsem musela jen ležet. Na mě ještě kontrola nepřišla, ale to neznamená, že nepřijde. Vycházky dodržuji a upřímně už se vždy před koncem vycházek těším domů do postele. Těch 6 hodin mi stačí.

A myslím, že i po sedmé ti kontrola může dojít. Podle mě nemůžou dojít v době nočního klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
970
24.5.16 09:38

Ano chodí, do 22:00 hodin, pak ráno od 7:00 Nemůžou přijít jen v době nočního klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9720
24.5.16 09:51

Samozdřejmě 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu