Chlapeček se mnou v porodnici

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1478
1.5.13 11:40

@zrzule23 já bych chtěla aby hlídal partner tak to zkusíme se šefem domluvit. Kdyby něco necháme vypsat ten paragraf :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4933
1.5.13 11:41
@mc.ellinka píše:
@zrzule23 já bych chtěla aby hlídal partner tak to zkusíme se šefem domluvit. Kdyby něco necháme vypsat ten paragraf :-)

no to je jíná :dance: :dance: tak písni jak to dopadlo ju?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1478
1.5.13 11:42

@zrzule23 dobře :-) a ještě jednou děkuji :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4933
1.5.13 11:44

No holky poradily…já o tom paragrafu vím kulový :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ariadne
1.5.13 11:45

@mc.ellinka Tatínek má ze zákona nárok na 1 den volna v den porodu. Jinak je to od šéfa dost bezohledné, nemůže si vzít na tebe paragraf?

  • Citovat
  • Upravit
397
1.5.13 11:46

@mc.ellinka ten paragraf na ošetřování staršího dítěte nam dali hned v porodnici, pokud nebude se šéfem domluva tak si ho nechej vypsat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8937
1.5.13 11:46

Samozrejme paragraf, jak pisi holky.
Ale do listopadu je jeste hodne casu, treba si najdes kamaradku nebo starsi sousedku z okolo, co by dite rada pohlidala. Kde bydlis?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13073
1.5.13 11:49

.

Příspěvek upraven 26.01.14 v 22:18

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1478
1.5.13 11:56

@elchirk bydlím v Českých Budějovicích

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5575
1.5.13 11:59

@mc.ellinka jak už tu psali holky, ať si chlap vezme OČR. Já jsem v nynějším těhotenství ležela 3× v nemocnici a vždy měl manžel OČR, zaměstnavatel nic neschvaluje, prostě když je matka hospitalizována, tak předbírá péči otec. Se šéfem manžela bych se nijak nedomlouvala, máte na to nárok ze zákona a basta :hug: Přeji krásný porod. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ariadne
1.5.13 12:00

Mě udivuje, jak pořád někteří šéfové své zaměstnance dusí a hrozí vyhazovem, zvlášť v době, kdy je práce málo a ti si to nechají líbit :cert: prostě tohle se oznamuje, ne ptá. A manžela za to vyhodit nemůže

  • Citovat
  • Upravit
1478
1.5.13 12:08
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31594
1.5.13 12:12
@zrzule23 píše:
@Gladys no a neni lepší ten ambulatní porod?? to nemusíš podepisovat žádný reverz a tak…

ambulantni porod v ceske legislative neexistuje, jen se to tak rika. A ano, musis podepsat reverz, minimalne za dite urcite, protoze Ceska pediatricka spolecnost vydala pro lekare myslim zavazne doporuceni, ze novorozence mohou propustit ze sve vlastni vule az po 72h. Stejne tak vydala doporuceni pro obvodni pediatry, ze nemaji prijimat do pece imina mladsi 72h :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8937
1.5.13 12:12

@mc.ellinka Tak to to k sobe mame pres celou republiku, jinak bych se ti rada nabidla

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1478
1.5.13 12:17

@elchirk :-) si hodná. Nějak to s tatinkem vyřešíme :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková