Chování neteře

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.6.22 19:20

Chování nereře

Zdravím, porřebuju se vypsat. Včera jsme měli u nás v domě na zahradě rodinnou party, oslavu narozenin moji mamy. rodice maji maly byt v panelaku, takze se vetsina seslosti kona u nas v dome. Prijel take bratr s pritelkyni a 16letou dcerou, kterou ma z prvniho vztahu. Mam 2,5 leta dvojcata, takze bylo potreba je hlidat, takze mama nosila talire a sklenicky na stul, pomahal ji i muj manzel. Neter se celou dobu tvarila nepritomne, jen koukala do mobilu, kdybych se nezeptala, tak ani slovo nerekne, o male bratrance vubec nejevi zajem. Nebavi se ani s prarodici, proste s nikym a takhle se chova iz cca 2 roky. Kdyz jsem to vytkla brachovi jak se chova, tak jemu to prijde ok a bavit jaem se mela pry ja s ni, tak jsem mu rekla, ze jestli se takhle blbe mini chovat i v zari na narozeninach kluku, tak at radsi sedi doma a z povinnosti jezdit nemusi. Ok, proznavam, ze jsem mu rekla na ni, ze se chova jako blbka nevychovana, ale proste argumentovat, ze v 16,5 letech je v puberte je uz docela moc. Je vegetarianka cca od Vanoc a delali jsme ji veg. menu, ale nevzala si nic, nad vsim phrnovala nos a jen koukala do mobilu…Je tohle normalni?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4599
27.6.22 19:23

Ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2692
27.6.22 19:26

Ano, je to normální. To ty ses chovala s prominutím jako nána.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1148
27.6.22 19:27

Je.

Příspěvek upraven 27.06.22 v 19:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9173

Ty jsi neměla pubertu? :). U každého to trvá jinak dlouho, než se z toho definitivně vylize.

Příspěvek upraven 27.06.22 v 19:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4626

Ano, běžné chování puberťáka. Proč by měla jevit zájem o batolata?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.22 19:29

Za to vege jídlo určitě mohla projevit vděk a vzít si, to jo.
Co se týče nemluvení a nezájmu o malé děti, to se jí nevidím. Já v tom věku měla absolutní fobií ze všech lidí, které jsem vídala méně než aspoň každý týden. Nebyla jsem schopná ze sebe vypravit kloudne slovo, oslavy jsem protrpěla, prosedela potichu. Vůbec jsem netušila jak si hrát s dětmi nebo je hlídat. Zcela upřímně bych taky koukala do mobilu a doufala, že si mě nikdo nevšimne. Stálo mě hodně práce na sobě abych se z tohohle stavu posunula alespoň o kousek, zvládla na návštěvách aspoň trošku něco říct a nabídnout pomoc. Nejsem zlý člověk, ale v tomhle jsme byla od puberty absolutně zablokována a i teď je to pro mě pořád těžké. Prostě v tom prostředí nevím co říkat, kam se pohnout, jak správně pomoct. Vůbec se pubertacce nedivím.

• Citovat
  • Nahlásit
12457
27.6.22 19:29

Ano, je v nejtěžší pubertě. Dej jí pokoj a nech ji čumět do mobilu. Na rodinnou oslavu, navíc v doprovodu macechy… Asi musela být odvařená. A ty přestaň být vztahovačná. Tvoje děti jednou můžou být ještě horší. Navíc tedy nějak nechápu tu narážku o hlídání tvých dětí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
27.6.22 19:30

Jako fakt? Koho v 16 zajímají nějací cizí smradi? Kdybys jí nabídla nějakou zajímavější bankovku za hlídání, možná by to bylo o něčem jiném, ale sama od sebe? 8o Trochu velké nároky máte…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3073
27.6.22 19:31

Neteř je ve věku (a možná je to i povahou), kdy nespadá úplně k dětem a ani k dospělým.

S většinou lidí si pravděpodobně nemá, co říct, tak kouká do mobilu. Pokud mladí nejsou vyloženě extroverti, které by bavilo se s někým bavit, tak sami mnohdy úplně nevědí jak konverzovat/o čem/nebo je to prostě nezajímá.

V 16,5 v pubertě být může. Je otázka do jaké míry je slušné ve společnosti koukat do mobilu (ale když to pro ní není zajímavé, tak se jí vlastně nedivím). Že si nevzala nic, co jste udělali - no, nemyslím si, že to je její povinnost si něco vzít/něco sníst.

Dělali jste to jistě z dobré vůle, ale určitě jste se nezlobili, když neměla zrovna na to či ono chuť… :lol:

Nicméně, není příjemný váš tón, takže tady bych se klaněla k tomu, že pravda bude někde mezi nevychovanou puberťačkou a nepřijímajícím prostředí, které má holka preventivně u zadku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7535
27.6.22 19:31

Dítě v pubertě nemám a i tak je mi jasne, ze se chová úplně normálně. V 16 ji nějaká babička nezajímá natož dvouletý prtata. Ocenění toho, ze jsi se dělala s nějakým jídlem fakt necekej :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.22 19:32

@Serpentini Treba proto ze je to rodina? Jak by bylo ji kdyby o ni nikdo nejevil zajem a ani by ji nepozdravil? Nevidim duvod proc by se 16leta holka nemohla chovat normalne na oslave babicky. K cemu pak ty deti vest kdyz ne k tomu, aby si na oslave povidaly s rodinou. Nevideli jsme se kvuli vzdalenosti asi pulroku..

• Citovat
  • Nahlásit
9809
27.6.22 19:33

Normální to je.
Jestlis čekala, že ti bude skákat kolem kluků, které ani nezná, tak normální nejsi ty. Proč by si vůbec měla všímat cizích malých děcek? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1991
27.6.22 19:34

Je to normální, ale ty se chováš jako blbka nevychovana :nevim: takhle drbat otce :roll: nech puberťáka žít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
27.6.22 19:35

Ano, ona je normální. Nechápu, proč máš pocit, že se 16ti letá holka poprdí z tvých dvouletých děcek. Co by jí na nich mělo zajímat? :roll: A už vůbec nechápu, proč by ti je měla hlídat. Což sis předpokládám myslela, že jí je nacpeš a budeš mít klid.

Příspěvek upraven 27.06.22 v 19:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat