Chrápání po odstranění mandlí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Suttka
Nováček 1 příspěvek 13.07.19 21:09
Chrapanie po odstraneni mandli

Dobry den, pomohlo vasemu dietatu odstranenie ci uz nosnej mandle alebo krcnej kvoly chrapaniu, spatnemu dychaniu v noci? Mam 6 rocnu dcerku, ktora ma velmi spatny spanok. Pred 3 rokmi bola na odstraneni nosnej, samozrejme ta dorastla. Teraz navrhuju zmensit krcne a odstranit nosnu. Spankova laborka spankovu apnoe nezistila, ale v noci ledva dycha a neustale so sebou skube. Zaujimalo by ma, ci to nejakemu dietku pomohlo, ako dlho je dietko po operacii. Doktori samozrejme nic negarantuju. Dakujem.

Reakce:
Elza56
Kecalka 159 příspěvků 13.07.19 21:12

Dieta, vysadit zejména mléčné výrobky na nějakou dobu. A úžasné jsou solné jeskyně a domácí inhalace z heřmánku, materidousky atd.

Uživatel je onlinesuvik
Nadpozemská drbna 26819 příspěvků 1 inzerát 13.07.19 21:32

Nam to nepomohlo, ale slo o odstraneni nosni. Jelikoz zadna zmena, navrhli nam to co vam, seriznuti krcnich, a to prosim po asi trech mesicich po prvnim zakroku. Nasla jsem jineho lekare, ten rekl, ze krcni ma sice vetsi velikosti, ale ze mu bude take rust krk a ten pomer se bude menit. Coz se stalo (resili jsme to ve dvou letech, nyni ma sedm). Chrape porad, ale ja na krcni nejdu. Navic ten druhy lekar rekl, ze to taky muze byt mekke patro /volne) a ze ani seriznuti krcnich nemusi pomoct. Takze jsem na ten zakrok nesla, prijde mi prilis riskantni.

Taky mam sestru, ktera chrapala odmalicka, az v dospelosti kvuli partnerovi zacla chrapani resit, nechala si odstranit nosni mandli a chrape vesele stale dal.

U syna mi to vadi, myslim, ze se dobre nevyspi, nicmene na ty krcni mandle proste zarputile odmitam jit, mel i problemy s narkozou, takze ja se bojim. Radeji at chrape, ale je jinak OK. :nevim:

smada
Kecalka 177 příspěvků 13.07.19 22:39

Nosní nepomohou, synovi hned dorostly. Po roce jsme seřízly krční a od té doby jedinkrát nezachrápal. Měla jsem vůči němu černé svědomí, že jsem to neustále oddalovala, protože se mu strašně ulevilo. Změnil se mu hlas (přestal mluvit přes nos), rozmluvil se, protože se mu konečně začalo lehce dýchat.

Váš příspěvek
Reklama