Chtěla jsem holku, čekám kluka

Anonymní
3.5.17 08:53

Chtela jsem holku, cekam kluka

Ahoj maminky,
Trapi me jedna vec. Doma mam kloucka a je skvely, bozi, miluju ho nadevse. Ted cekame druhe a ja od zacatku co to vim, jsem myslela ze to je holka. Hlavne si holcicku moc preji, no a minuly mesic mi rekli, ze cekam kluka. A ja se stim proste neumim vyrovnat. Uz to zkousim mesic a jsem porad a porad z toho spatna. Chtela jsem holcicku, ne druheho klula. Mam hrozne myslenky, az je mi z toho smutno, brisko si vubec nehladim, nejde mi to…porad jen doufam, ze se doktori spletli a bude to nakonec holka. Mel tady nekdo taky takove pocity, nebo jsem zrudna matka ktera je zaslepena touhou po holcicce a neumi se radovat z novwho zivota? :,( :,( :,(.. jiste pochopite anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1120
3.5.17 08:54
@Anonymní píše:
Ahoj maminky,
Trapi me jedna vec. Doma mam kloucka a je skvely, bozi, miluju ho nadevse. Ted cekame druhe a ja od zacatku co to vim, jsem myslela ze to je holka. Hlavne si holcicku moc preji, no a minuly mesic mi rekli, ze cekam kluka. A ja se stim proste neumim vyrovnat. Uz to zkousim mesic a jsem porad a porad z toho spatna. Chtela jsem holcicku, ne druheho klula. Mam hrozne myslenky, az je mi z toho smutno, brisko si vubec nehladim, nejde mi to…porad jen doufam, ze se doktori spletli a bude to nakonec holka. Mel tady nekdo taky takove pocity, nebo jsem zrudna matka ktera je zaslepena touhou po holcicce a neumi se radovat z novwho zivota? :,( :,( :,(.. jiste pochopite anonym.

nerouhej se, namyslím to ve zlém, ale nedělej to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.5.17 08:55

Tak tohle mi moc nepomohlo :,(

• Nahlásit
  • Citovat
1120
3.5.17 08:56
@Anonymní píše:
Tak tohle mi moc nepomohlo :,(

no a co by si chtěla slyšet, že je to vpořádku?
Nemohla jsem ti napsat nic povzbudivějšího, sama jsem máma dvojčat kluků, kteří byli nedonošení. Zažila a viděla jsem toho na neonatologii dost abych takovéto myšlenky ani trochu nechápala.

Příspěvek upraven 03.05.17 v 09:10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12104
3.5.17 08:59
@ilonka12 píše:
no a co by si chtěla slyšet, že je to vpořádku?

no tak za své myšlenky asi zakladatelka nemůže
pro zakladatelku - myslím, že až po porodu miminko uvidíš, začneš ho milovat, i když je to druhý chlapeček

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48619
3.5.17 09:02

Já si taky byla jistá že druhé je holka, no jen do 3Dutz :mrgreen:. Byl to šok ale už když jsme odcházeli jsem byla srovnaná ;) hlavně že je miminko zdravé, nic důležitějšího neexistuje a holčička bude třeba příště. je fakt že u třetího jsem počítala s klukem, pak masivní krvácení a pohlaví jsme vůbec neřešila a pak šok když jsme doktorce řekla že to je určitě kluk a ona že utz dělá roky ale kluk z toho už nikdy nebude :lol:. manžel v šoku a že si nedokáže představit mít holčičku a at nepočítám že bude celá v růžovém :mrgreen:. velice rychle si zvyknul a o víkendu na její přání jí vyrobil stůl a je celý růžový :mrgreen: ber to tak že dva kluci si spolu víc vyhrají. ale jo líto mě to asi bylo ale plánovali jsme ještě jedno dítě ale v holku jsem ani nevěřila a jelikož se na holčičku v manželovo rodině čekalo strašně dlouho tak se z ní všichni můžou po :mrgreen: ale hlavní je fakt aby miminko bylo zdravé, co z toho že by to byla slečna a byla vážně nemocná :? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
3.5.17 09:03

Ja te chapu. Po nekolika zamlklych t jsem prohlasovala, ze je mi jedno co cekam. Hlavne at je to zdrave a zive. Kdyz mi mudr na utz ukazal pindika-malem me kleplo. Obrecela jsem to a az do porodu doufala, ze se vsechny ultrazvuky pletou. Dokonce i po porodu mi to chvilku trvalo se s tim klukem smirit. Nyni bych ho nedala, je to sladous s dablem v tele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1896

Pochopila bych, kdyby ses takhle cítila u prvního. Také jsem chtěla holčičku, no byl to kluk. A totálně jsem si ho zamilovala, že druhé už jsem chtěla jen a jen chlapečka. Teď mám 2 kluky a brala bych ještě jednoho :lol: zase si nedokážu představit mít holku. Ale nikdy by mě ani nenapadlo, takhle přemýšlet. :( co psycholog?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Nezlob se, ale vrat se nohama pekne na zem a bud vdecna, ze cekas (predpokladam) zdrave dite. Nevim, o cem tady chces „diskutovat“. Tvoje intuice evidentne selhala a budes mit kluka, bylo to od zacatku 1:1, tak se vzchop a bud rada a nepremyslej o nesmyslech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
3.5.17 09:05
@stinga píše:
no tak za své myšlenky asi zakladatelka nemůže
pro zakladatelku - myslím, že až po porodu miminko uvidíš, začneš ho milovat, i když je to druhý chlapeček

Přesně tak - také bych řekla, že porod všechno spraví. ;)
Zkus na to kouknout i z té druhé stránky - po prvním synovi budeš mít všechno oblečení a výbavičku, (za peníze, které tím ušetříš, si můžeš udělat radost i něčím hezkým pro sebe).
A nikdo neříká, že nemůžete časem zkusit ještě třeťátko (u nás to bude po 2 holkách prý konečně chlapeček). :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
694
3.5.17 09:07

Já tě taky nepotěším, v dnešní době kdy je skoro zázrak dítě mít a zdravé mě tyhle myšlenkové pochody dokážou zarazit. Chápu, že zamrzí že to není ono vysněné pohlaví (sama mám dva kluky a taky mě to zamrzelo, ale hrotit to až takhle mi přijde hloupé. Přece je jasné od začátku že pohlaví je 50/50. No jsem si jistá, že až porodíš bude to v pořádku a chlapečka budeš milovat bez výhrad:srdce: držím palce ať se pocity brzo srovnají :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17707

Ja kdyz jsem cekala druhe tak jsem chtela druhou holcicku, kluka v zadnem pripade :mrgreen: No a byl to kluk. Byla jsem asi tyden zklamana nez jsem to zpracovala, ale cim vic se blizil termin porodu, tim vic jsem se tesila. Jak jsem citila pohyby a tak. Ted cekame treti a uz mi bylo jedno co to bude. Ale je fakt, ze ja tu holcicku mam doma. To byl muj sen mit holku a mame ji. Docela te chapu a neodsuzuju, docela by me mrzelo, ze jsem tu holcicku nemela. Ale ver, ze po porodu to bude uplne jine a budes stastna i tak. Jsou holt v zivote veci, ktere neovlivnime a to je pohlavi ditete. Ted cekame druhou holcicku, popravde jsem stastna, ze mezi toho kluka mame, mit jen tri holky si taky predstavit neumim :mrgreen: Kluci jsou taky fajn :srdce: A treba zkusite do tretice a ta holcicka to bude ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Ja si taky preju holcicku, jestli to ale bude holka, jeste nevim. S podobnymi myslenkami mi pomohla genetika, ktera nedopadla uplne nejlip. Ted vubec neresim pohlavi, ale zdravi. A kdyz to bude druhy kluk, tak mi to uz tak neva, jen at jsou dalsi vysetreni v poradku a je to zdrave. Tak se na to sve prani zkus podivat z tehle stranky anebo si precti par denicku prazdna naruc a hned te ty myslenky, ze nechces kluka, prejdou.

anonym u duvodu, ze o tehu a testech jeste lidi nevi…

• Nahlásit
  • Citovat
3.5.17 09:08

Dva kluci jsou prima :) takže se vzchop, kup jemu i sobě neco krásného pro radost a začni se těšit. Je to třeba tvé poslední těhotenství a miminko, tak si to poradne uzij

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2951
3.5.17 09:08

@ilonka12 Já tě asi chápu. Měla jsem něco podobného. Akorát jsem to měla jednodušší. Doma jsem měla holčičku i chlapečka, přesto jsem cítila, že bych raději holčičku. Když jsem se dozvěděla, že bude druhý chlapeček, taky jsem se s tím chvíli v hlavě srovnávala, ale přesto jediné, co jsem si přála bylo, aby byl malý zdravý. Vždycky jsem ho milovala a čím víc bříško rostlo, tím víc jsem se na něj těšila a na porod jsem se moc těšila. Když jsem ho poprvé uviděla… :srdce: :srdce: :srdce:. Je to můj miláček. Zkus si představit, že bys třeba čekala nemocné miminko, co by byla tvoje priorita…nemocná holčička nebo zdravý chlapeček? Přeju ti, aby sis ke svému miminku našla cestu. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama