Chůze pozpátku u 15 měsíční holky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6.5.22 18:06

Chůze pozpátku u 15 měsíční holky

Ahoj. Moje dcera se poslednich par dní doma výživa v chůzi pozpátku. Je jí necelých 15 měsíců. Vůbec tomu nerozumím. Hlídám jí a přesně ví kam jde a nenabourá. Je suverénní. Nevim jak si to mam vysvetlit, zda je to nějaký typ hry. To si je doma tolik jistá? Uz jste se s tím u tak malého dítěte někdo setkal? Co si o tom myslíte? Je to docela vtipný ale překvapuje me to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1039
6.5.22 18:34

Je to normální. Dcera si tak hraje i teď ve skoro 3 letech, plus chůze poslepu je tady děsná zábava. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1583
6.5.22 19:03

Moje teda v 15 měsících nechodila ani dopředu, ale teď ve dvou letech běhá pozpátku často :P tvoje dcera je šikulka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1577
6.5.22 19:24

Jestli se chůzi pozpátku zrovna naučila, nediv se, že si to teď chce pořád zkoušet. Nejspíš ji to za čas přejde.

Moje dvouletá taky dělá při chůzi všelijaké blbiny - chodí pozpátku, po špičkách, po patách, po kolenou… Normálně chodit umí, tak předpokládám, že je to jen blbnutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4503
6.5.22 19:48

Syn to taky dělá, jen je trošku starší. Je to normální, aj starší to dělala. Ještě taky chůze po špičkách :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2484
6.5.22 20:32

Mám 16m a taky to dělá. A hrozně se u toho řehtá.  :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
941
6.5.22 20:37

@vlcice.andrea taky to teď mám už pár dní doma. Našim klukům bylo teď třináct měsíců. A teda chůze pozpátku doma je aktuálně děsná zábava. Ani nekoukaji, kam jdou, ale před zdí/skříní/stolem, nebo čímkoli prostě zpomalí. Pomalu jakoby narazí a děsně se tomu smějí… Ještě se nestalo, že by při chůzi po zadu spadli :think: ale když běhají normálně popředu, tak to padají každou chvíli :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat