Chytrá váha

4
20.4.20 13:59

Chytrá váha

Dobrý den,
uvažuji o koupi tzv. chytré váhy. Chtěla bych vědět vaše názory a zkušenosti. Na internetu je jich plno, ale chtěla bych váže funkční a cenově dostupnou (nejlépe tak do 1500 Kč). Je to dobrá investice nebo je lepší zajít někam k odborníkům?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9810
20.4.20 14:32

Omron dela dobre vahy. Pouzivaji je i v nemocnich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5775
20.4.20 14:38

Mám nějakou asi za 3tis a naprosto k ničemu. Dvakrát jsem se zvážil a pak ji kopnul pod postel. Váhu nepotřebuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22903
20.4.20 15:02
@Zumpa píše:
Mám nějakou asi za 3tis a naprosto k ničemu. Dvakrát jsem se zvážil a pak ji kopnul pod postel. Váhu nepotřebuji.
:mrgreen: :mrgreen: taky ti tam ta potvora dává divný čísla?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5775
20.4.20 15:17
@divine woman píše: :mrgreen: :mrgreen: taky ti tam ta potvora dává divný čísla?
:D to taky :mavam: no, spíš takhle, ono je hezké, že si člověk zjistí, kolik má špeku, vody, kostí apod. kraviny + že si to můžu ukládat do mobilu, ale já nepatřím mezi magory, co se denně (nebo dokonce několikrát denně) váží, je mi to úplně fuk. Takže váha je už druhým rokem pod postelí a jen se do ní šťouchá při vysávání, jinak je to naprosto zbytečná věc.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10171
20.4.20 15:21
@Zumpa píše: :D to taky :mavam: no, spíš takhle, ono je hezké, že si člověk zjistí, kolik má špeku, vody, kostí apod. kraviny + že si to můžu ukládat do mobilu, ale já nepatřím mezi magory, co se denně (nebo dokonce několikrát denně) váží, je mi to úplně fuk. Takže váha je už druhým rokem pod postelí a jen se do ní šťouchá při vysávání, jinak je to naprosto zbytečná věc.

Navíc když se člověk zváží třikrát za sebou během pěti minut tak dostane tři různý čísla. To spíš kalhoty nekecaj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
20.4.20 15:34

Koupila si babicka s cenou pres 3tis kvuli mnozstvi telesneho tuku, nezdalo se ji vysledky tak sla k odbornikovi a ty cisla byly uplne jina, sedela +- jen vaha, takze za nas vyhozene penize

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.10.20 16:43

Poradíte někdo dobrou, cenově přijatelnou váhu, která měří tuk, vodu, svaly atd. a jde propojit s mobilním telefonem? Děkuji za zkušenosti. Jen Omron raději ne, protože mám tlakoměr a dva teploměry a nejsem příliš spokojena…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
26.10.20 23:54

Tanita

Tanita

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...